www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 48 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe vergelijkingsite ffVergelijken.nl van start

Noordwijkerhout – 12 mei 2009, Er is een nieuwe vergelijkingsite van start gegaan opgezet door de jonge ondernemer Mark van Zelst(23) De vergelijkingsite wil een vuist maken tegenover de bestaande vergelijkingsites door een vast laag clicktarief van acht cent te hanteren ongeacht de productgroep.

Mark van Zelst(23) uit Noordwijkerhout heeft naast zijn succesvolle webshop ffShoppen.nl nu ook de vergelijkingsite ffVergelijken.nl online gebracht.

Consumenten kunnen prijzen vergelijken van producten, open reviews bekijken, winkels vergelijken en zowel winkels als producten beoordelen op basis van een sterrensysteem.

“Bestaande vergelijkingsites hanteren steeds hogere tarieven die soms wel kunnen oplopen tot meer dan twintig cent per click. Er is nu ruimte ontstaan aan de onderkant van de markt en deze verwachten we met ffVergelijken.nl op te kunnen vullen. Samen met de grote internet webshops kunnen we een vuist maken tegenover de gevestigde orde. We hanteren een vast laag clicktarief van slechts acht cent ongeacht de productgroep”, aldus Mark van Zelst.

De voorinschrijving heeft al aardig wat klanten opgeleverd en grote klanten als Redcoon en SBcommerce verschijnen ook binnenkort online op de vergelijkingsite, weet Mark te vertellen. “Uiteraard verwachten we nog veel meer aanloop, maar het moet ook even de tijd krijgen om te groeien”, vult hij aan.

Bedrijven en consumenten kunnen meer informatie vinden op www.ffVergelijken.nl en bedrijven kunnen zich inschrijven door zich te melden via info@ffvergelijken.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 48 dagen
TMS inventive .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR