www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 71 dagen geleden)
Bedrijf:

Dalosy versterkt mobiliteitsportfolio met Abecon On-the-Road

21 april 2009 - Dalosy, leverancier van mobiele toepassingen, verbreedt zijn productportfolio met de door Abecon ontwikkelde planning- en mobiliteitsoplossing On-the-Road. Deze innovatieve software heeft zich het afgelopen jaar bewezen als hulpmiddel voor het inzichtelijk plannen van transport- en servicewerkzaamheden en voor het ‘tracken en tracen’ van chauffeurs en servicemedewerkers.

“Dat mobiele oplossingen de productiviteit van werknemers kunnen verhogen, is alom bekend. Dit geldt des temeer voor chauffeurs en monteurs die kernactiviteiten van transport- en servicebedrijven uitvoeren. Zelfs voor geoliede logistieke operaties kan On-the-Road tijd en geld besparen. De functionaliteit is volledig gebaseerd op het Microsoft platform en daardoor prettig en eenvoudig te gebruiken. Allemaal redenen om blij te zijn met deze distributieovereenkomst met Abecon”, zegt Jan Penning, managing director van Dalosy.

Mobiele efficiëntie en gebruiksgemak
On-the-Road sluit naadloos aan op Dalosy’s portfolio van systemen voor automatisering van mobiele bedrijfsprocessen. De mobiele applicaties van Dalosy kunnen met On-the-Road worden voorzien van een module voor het centraal plannen van ritten of servicewerkzaamheden en voor het real-time volgen van voertuigen of medewerkers op een kaart. Hierdoor kan een integraal systeem worden aangeboden dat alle werkzaamheden rondom mobiele bedrijfsprocessen faciliteert. Het aldus aansluiten van de mobiele medewerkers op het centrale bedrijfssysteem vergemakkelijkt de (spoed)orderafhandeling, routeplanning en -optimalisatie, uren-, kilometer- en ritregistratie en de facturering.

Over Dalosy
Dalosy ontwikkelt, levert en onderhoudt systemen voor de automatisering van mobiele bedrijfsprocessen in diverse branches en sectoren. Enkele veelgebruikte toepassingen zijn het orderpicken in magazijnen, het op locatie vastleggen van verkooporders, het aanvullen van artikelen op de winkelvloer, het bijhouden van patiëntgegevens en het registeren van afleveringen bij klanten. Dalosy is opgericht in 1976 en telt ongeveer 50 medewerkers. Meer informatie is beschikbaar via www.dalosy.com.

Over Abecon Informatiesystemen
Abecon levert branchespecifieke bedrijfsoplossingen en ICT-diensten die mensen en bedrijfsprocessen verbinden, en bedrijven helpen om hun productiviteit en klantgerichtheid te verbeteren. Daarbij kan Abecon als Microsoft Dynamics Gold Certified Partner garant staan voor kwaliteit op elk aspect van bedrijfsoplossingen. Abecon is actief sinds 1979 en gevestigd in Huizen. Meer informatie vindt u op www.abecon.nl.

Contact of fotomateriaal:
Niels van Golden, marketing manager, info@abecon.nl of 035 695 1234.

Verstreken tijd: 17 jaar en 71 dagen
Abecon contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103840 persberichten
7042 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17529 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl