ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:

Wintersporters geen last van kredietcrisis

Utrecht, 6 april 2009 – Uit onderzoek van Locatienet, leverancier van standaard route- en locatiediensten en bekend van Routenet.nl, blijkt dat de kredietcrisis bij 79,2 procent van de wintersporters geen invloed heeft op het bestedingspatroon. In de online enquête onder 438 respondenten zegt slechts 5 procent minder geld uit te geven als gevolg van de kredietcrisis. Een grote meerderheid geeft aan zijn wintersport al een geruime tijd te hebben geboekt. 20 procent heeft voor een last minute gekozen. Bij de reden om niet op wintersport te gaan komt geld op de derde plek. De meerderheid zegt niet van wintersport te houden of geen tijd te hebben.

De auto is onder wintersporters veruit het populairste vervoersmiddel, voornamelijk om de bagagemogelijkheden en vrijheid om te gaan en te staan waar men wil. Slechts 3 procent van de respondenten noemt de kosten als reden om met de auto te gaan. Bij de keuze voor een accommodatie blijkt een appartement het meest populair. Op tweede en derde plaats komen respectievelijk een hotel of hostel.

Sebastiaan Raaphorst, directeur bij Locatienet: “Ondanks de economische recessie hebben we geen afname in het aantal geplande routes naar wintersportgebieden kunnen ontdekken. De online routeplanner is bij vakantiegangers een veel gebruikte manier om vooraf de route te bekijken en actuele reistijd te bepalen. Elk jaar worden er in de vakantieperiodes een flink aantal routes naar het buitenland gepland.”



Over Locatienet
Internetuitgever Locatienet BV is het bedrijf achter de bekende mobiliteitswebsite www.routenet.nl en het internationale merk Routenet. Routenet.nl heeft een bereik van maar liefst 2,3 miljoen unieke bezoekers per maand. De website wordt met name gebruikt voor het bepalen van een route van A naar B, maar ook de actuele file, weer en reistijd informatie zijn populair.

Locatienet is gestart in 1996 en gevestigd te Utrecht. Sinds maart 2000 vormt Locatienet een zelfstandige BV met PTV AG en het management als huidige aandeelhouders. Locatienet is in de Benelux de standaard als het gaat om het inzetten van kaarten en routeplanning voor de zakelijke websites. Haar webtechnologieën, of webservices, worden gebruikt door duizenden Nederlandse en Vlaamse bedrijven die hun bezoekers willen bedienen met betrouwbare kaart en/of route informatie. www.locatienet.com.

Routenet® en Locatienet® zijn geregistreerde handelsmerken van Locatienet BV in de Benelux.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Voice-pr
Helena Gerritsen
T: +31 35 543 54 94 of 06 467 104 98
E: locatienet@voice-pr.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 19 dagen
Locatienet BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl