ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 37 dagen geleden)
Bedrijf:

Avensus nodigt u uit voor de workshop Application Delivery op 21 april aanstaande in haar nieuwe kantoor

Organisaties werken in een turbulente, complexe en mondiale markt. Ze hebben behoefte aan realtime en betrouwbare informatie en willen totale controle en beheersbaarheid leidend tot een normeerbare en veilige omgeving.

Tegenwoordig vraagt het zogenaamde “ nieuwe werken” en de mobiliteit en diversiteit van gebruikers hoge eisen aan het beheer van Applicaties en Desktops.

Gebruikers willen graag altijd en overal veilige toegang tot Applicaties met een gelijkblijvende performance en gebruikersvriendelijkheid.

Uit de gesprekken met onze relaties die opereren in de sector Overheid, Zorg en Onderwijs en binnen de Handel en Industrie blijkt dat deze behoefte om te komen tot de optimale oplossing voor de eigen organisatie leidt tot vele vragen. Om aan te sluiten op uw persoonlijke behoeften zijn de vragen die u op dit moment bezig houden en door u zijn aangegeven in de inhoud van de workshop verwerkt, zodat uw vragen beantwoord zijn, wanneer u onze workshop bezocht heeft.

De ontwikkelingen op het gebied van Virtualisatie (Server, Applicaties en Desktop) biedt zoveel mogelijkheden, waardoor het maken van de juiste keuze een lastige klus kan zijn. In de Workshop Applicatie Delivery, gepland op 21 april aanstaande zullen al deze kenmerken, gerelateerd aan uw vragen aan de orde komen, zodat u een goed beeld krijgt van deze materie.

Agenda Workshop Applicatie Delivery

  • Welkom en Introductie
  • Visie op Virtualisatie in ICT-Infrastructuren
  • De behoefte aan Applicatie- en Desktopmanagement
  • Koffiebreak
  • Werkplekconcepten: SBC/VDI/Thin-Client/PC
  • Zin en onzin van deze technologieën
  • Demonstratie: Microsoft APPV, ThinApp, Citrix
  • Lunch
Wij verwelkomen u graag vanaf 9.00 uur op ons nieuwe kantoor, gevestigd op de Camerastraat 9, 1322 BB, te Almere. De workshop start om 9.30 uur en aansluitend verzorgen wij voor u een lunch. Er zijn geen kosten aan de workshop verbonden.

Bent u geïnteresseerd en wilt zich voor deze workshop inschrijven, stuur dan een mail naar: marketing@avensus.nl. Mocht u nog vragen hebben dan vernemen wij dit graag. Wij zijn telefonisch te bereiken op:036-5393100.

Over Avensus – www.avensus.nl
Avensus is de partner voor een beheersbare en veilige ICT-oplossing. Met onze gedrevenheid, deskundigheid en transparantie bieden wij u de volgende diensten en oplossingen: Advies, Ontwerp, Implementatie en Beheer op het gebied van Applicatie Delivery, Virtualisatie & Consolidatie, en Security & Control.

Verstreken tijd: 17 jaar en 37 dagen
Avensus Nederl.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR