ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Uitslag nationale posterontwerpwedstrijd AMBER Alert bekend

13-jarige wint wedstrijd met poster die “informeert en oproept tot actie”

AMBER Alert Nederland (www.amberalertnederland.nl), het landelijke waarschuwingssysteem bij urgente kindervermissingen en –ontvoeringen, maakt vandaag de uitslag bekend van haar nationale posterontwerpwedstrijd voor kinderen van 10 tot 14 jaar.

“Wat de winnende poster van de 13-jarige J.M. zo sterk maakt is dat de poster niet alleen vertelt wat AMBER Alert doet, maar ook oproept tot actie. En gelijk vertelt hoe je je allemaal kunt aanmelden,” zegt Frank Hoen, oprichter AMBER Alert Nederland en directeur van softwarebedrijf Netpresenter.

De posterontwerpwedstrijd startte op 13 januari - de internationale Dag van AMBER Alert - een dag gericht op voorlichting geven over AMBER Alert, met name aan kinderen. “In Nederland hebben we ervoor gekozen kinderen zelf te laten vertellen wat AMBER Alert is – door het ontwerpen van een leuke poster die kan worden opgehangen op bijvoorbeeld school,” aldus Hoen.

“We hebben erg veel plezier beleefd aan het bekijken van de enthousiaste inzendingen. Er waren zo veel verschillende insteken – natuurlijk veel posters met kinderen, maar ook met de diverse media waarop je AMBER Alerts kan ontvangen, zoals computers en mobiele telefoons . Naast de winnende poster, waren er nog twee posters die veel indruk op ons maakten. Daarom hebben we deze twee posters, van Michelle en Kees, beloond met een eervolle vermelding,” besluit hij.

De drie winnaars ontvangen zo snel mogelijk per post een leuke prijs ‘om te lezen’. Bovendien wordt de winnende poster opgehangen bij het Landelijk Bureau Vermiste Personen van het Korps Landelijke Politiediensten.

Ga voor de winnende posters en meer informatie naar de website: www.amberalertnederland.nl/nieuws

Verstreken tijd: 17 jaar en 108 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Netpresenter contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl