
Eindhoven, 6 maart 2009. Op vrijdag 3 april 2009 is SBC4U te gast bij het Orbis Medisch en Zorg- concern in Sittard-Geleen.
Orbis Medisch en Zorgconcern is een technologisch hoog ontwikkeld centrum waar op de meest patiëntvriendelijke en efficiënte manier hoogwaardige zorg wordt geboden. Kortom, het geneeshuis van de 21e eeuw.
Op ICT gebied is er een indrukwekkende infrastructuur opgebouwd die alle gegevens op een flexibele manier en op elke gewenste plek en tijdstip kunnen presenteren. De ICT manager van Orbis, Jos Demandt, zal het unieke werkplekconcept presenteren.
Daarnaast krijgt u uiteraard de kans om te zien hoe dit concept in de praktijk wordt toegepast. Een unieke rondleiding door het Orbis Medisch en Zorgconcern geeft ons een kijkje in het prachtige nieuwe gebouw en laat op verschillende afdelingen zien hoe het nieuwe ICT concept werkt.
De presentaties worden deze avond geheel door Orbis verzorgd. Verschillende leveranciers die hun bijdrage aan deze ICT-oplossing hebben geleverd, geven geen presentatie, maar zijn wel met een infostand aanwezig. Sponsoren van dit event zijn Citrix Systems en RES Software.
Voor meer informatie over dit event en over SBC4U, kunt u terecht op
www.sbc4u.nl.
Over SBC4U
Stichting SBC4U is een onafhankelijke organisatie die zich ten doel stelt Server Based Computing te promoten, kennis te delen en ervaringen uit te wisselen. Stichting SBC4U kent zowel eindgebruikers, aanbieders als ook toeleveranciers van Server Based Computing als deelnemer. Gezamenlijk streven zij ernaar de kennis over Server Based Computing te vergroten en te verspreiden en initiatieven voor Server Based Computing te stimuleren. Meerdere keren per jaar organiseert SBC4U bijeenkomsten om eindgebruikers in contact te brengen met de laatste ontwikkelen op het gebied van Server Based Computing.
Contact voor de persNamens SBC4U
Priscilla Vroomen
Marketing & Sales
p.vroomen@cis-group.nl T +31 (0)495 451 201