ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

Autodesk benoemt Pete Baxter tot Senior Director Northern Europe

Met de benoeming versterkt Autodesk zijn Noord-Europese managementteam

Autodesk, de aanbieder van 2D- en 3D-ontwerpsoftware, heeft Pete Baxter benoemd tot Senior Director Northern Europe. In zijn nieuwe functie is Baxter verantwoordelijk voor de activiteiten van Autodesk in de regio Noord-Europa, die het Verenigd Koninkrijk en Ierland, de Benelux en Scandinavië omvat. Baxter zal voornamelijk moeten zorgen voor een gestage groei van de inkomsten in de regio; hij moet bovendien zorg dragen voor een nauwe samenwerking met de channel partners, zodat Autodesk zijn klanten nog beter kan bedienen.

Baxter zegt: “In het huidige economische klimaat is het van levensbelang dat we goed naar onze klanten luisteren en meteen inspelen op hun wensen. De gebruikers van al onze producten moeten nu meer dan ooit investeren in innovatie. Daarom hebben ze behoefte aan productiviteitsverhogende software waarmee ze de concurrentieslag aankunnen. Ik ben van mening dat wij van Autodesk met onze brede portfolio en onze sterke focus op de industrie perfect uitgerust zijn om onze klanten hierbij te helpen.”

Mark Paraskeva, de nieuwe Vice President van Autodesk voor Europa, het Midden-Oosten, India en Afrika (EMIA) voegt daaraan toe: “Met de benoeming van Pete maken we het senior managementteam in Noord-Europa een stuk slagkrachtiger. Hij heeft een uitstekende relatie opgebouwd met onze distributeurs en resellers; ik ben er zeker van dat deze goede verstandhoudingen in de huidige tijden van doorslaggevend belang zullen zijn bij het binnenhalen van nieuwe klanten.”
Baxter werkt op dit moment ongeveer vier jaar voor Autodesk. Hij is begonnen als sales director voor Architecture, Engineering & Construction (AEC) in Noord-Europa. Onlangs heeft hij de leiding gekregen over de sectoren ‘Platform, Geospatial and Plant’ en ‘Media and Entertainment’ in Noord-Europa.

Baxter is oorspronkelijk opgeleid tot architect. Voor zijn carrière bij Autodesk heeft hij ruime ervaring opgedaan met ontwerpsoftware bij Bentley Systems (international channel director), Parametric Technology Corporation en Revit.
Baxter heeft de bachelortitel BA (Hons) behaald, hij is postgraduaat Bachelor of Architecture (BArch) en hij heeft de titel Master of Civic Design behaald aan de universiteit van Liverpool.



Noot voor de pers:
Meer informatie over Autodesk kan opgevraagd worden bij Serge Beckers, telefoon: 026-4431523 of per e-mail: serge.beckers@wisse-worldcom.nl

Over Autodesk
Autodesk is wereldwijd marktleider in 2D- en 3D-ontwerpsoftware voor de werktuigbouwkundige, de bouwkundige en constructie-industrie en de media- en entertainment-industrie. Sinds de introductie van AutoCAD in 1982 heeft Autodesk het breedste portfolio ontwikkeld van geavanceerde oplossingen voor het maken van digitale prototypen. Gebruikers kunnen daarmee hun ideeën ervaren voordat ze werkelijkheid zijn. Fortune 1000 ondernemingen maken gebruik van Autodesk-producten voor het visualiseren, simuleren en analyseren van de werking van hun ontwerpen. Vanaf de eerste fase in het ontwerpproces kunnen ze daardoor tijd en geld besparen, de kwaliteit verbeteren en innovaties koesteren. Meer informatie is te vinden op www.autodesk.com

Autodesk is een geregistreerd handelsmerk van Autodesk, Inc., in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle andere merknamen, productnamen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaars.

© 2009 Autodesk, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Verstreken tijd: 17 jaar en 122 dagen
Autodesk contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl