ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar geleden)

Funshopping bij It’s met interactief touchscreen op etalageruit

Campagne Who are You? met Philips

Tilburg, 19 februari 2009 – It’s brengt funshopping naar een hoger niveau met een interactief touchscreen op de etalageruit. Met de actie Who are You? kunnen It’s-klanten en toevallige voorbijgangers uiteenlopende vragen beantwoorden over lifestyle, persoonlijkheid en karakter, waarna ze op de etalageruit de nieuwste elektronicaproducten zien, die perfect aansluiten bij hun levensstijl en wensen. Fun, interactiviteit en advies gaan bij deze unieke actie hand in hand.

Who are You? is een samenwerking tussen It’s en Philips. Beide organisaties willen de fun in elektronica terugbrengen. Functionaliteit is allang niet meer de enige reden waarom consumenten een elektronicaproduct aanschaffen. Design, uitstraling en het ‘must-have’ gehalte zijn even belangrijk. Who are You? stelt prikkelende vragen als ‘Wat doe je het liefst in het weekend?’, ‘Wat is je favoriete vervoermiddel?’ en ‘Waar ben je het bangst voor?’ Naar aanleiding van de testresultaten krijgt de deelnemer een persoonlijk profiel en een overzicht van producten die bij zijn/haar lifestyle passen.

Met Who are You? maken It’s en Philips kennis met de klant. De klant op zijn/haar beurt leert de twee merken beter kennen. Iedereen die de Who are You?-vragen beantwoordt, maakt bovendien kans op een 32-inch Philips Ambilight-televisie. Kopen ze een van de geadviseerde producten, dan krijgen ze een cadeau.

“Elektronica is fun, dat onderstrepen we met Who are You?”, zegt Mark van Zon, Formulemanager van It’s. “Deelnemers krijgen een persoonlijk profiel met hun belangrijkste persoonlijke eigenschappen. Dit persoonlijk profiel is serieus, maar wel met een grote knipoog naar de klant. Het is gewoon leuk om te doen, vooral omdat het om een interactieve etalageruit gaat. Bijkomend voordeel is dat ze Philips-producten te zien krijgen, die passen bij hun levensstijl. Deze actie sluit perfect aan op onze doelstelling. Bij It’s draait het immers om de lifestyle en behoeften van de klant.”

De actie start vandaag in het It’s-filiaal aan de Liguster 14 in Leidschendam en loopt daar tot en met 7 maart 2009. It’s en Philips zetten promoteams in om winkelende mensen bekend te maken met de Who are You?-actie. Deze teams informeren personen die richting de It’s-winkel lopen door middel van flyers en uitleg. Uiteraard wijzen ze potentiële deelnemers ook op het feit dat ze een Philips Ambilight ter waarde van 1.399,- euro kunnen winnen als ze deelnemen.

Voor meer informatie over de Who are You?-actie en om de test thuis te doen: www.whoareyoutest.nl.



Over It’s
Met ruim honderd winkels verspreid over geheel Nederland is It’s altijd dichtbij. Naast het vinden van innovatieve en inspirerende elektronica is de consument bij It’s altijd verzekerd van een goede service, extra garantie, bezorging op moeilijke plaatsen in huis en het installeren of inbouwen van de aankoop. Tevens biedt It’s de keuze voor bezorging in de avonduren. It’s is een volle dochter van IMpact Retail, waartoe ook de winkels PrijsTopper, i For You en de webshops Modern.nl en B€ST FIVE behoren. Meer informatie is te vinden op: www.itsonline.nl.

Voor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Marije Perdon / Stella Jansen
Telefoon: 030 – 65 65 070
E-mail: impactretail@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 17 jaar

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo Dutch IT Channel
Logo KnowBe4
Logo Odin Groep
Logo Object First
Logo Geotab
Logo Lightspeed
Logo NIRPA
Logo Ictivity
Logo Klearly
Logo Unit4
Logo Bidfood
Logo Web Wings
Logo Palo Alto Networks
Logo Zendure
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103000 persberichten
6987 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16951 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu