www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 151 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Global Knowledge en avodaq bundelen krachten op het gebied van innovatieve Cisco Unified Communications trainingen

Nieuwegein, 9 februari 2009 – Twee wereldwijd gerespecteerde trainingsinstituten en Cisco Learning Solution Partners (CLSPs), Global Knowledge en avodaq, gaan wereldwijd samenwerken om een uitgebreid en innovatief trainingsportfolio op het gebied van Unified Communications (UC) te kunnen aanbieden. De alliantie, die de krachten van beide partijen bundelt, is ontstaan als antwoord op de te verwachte groei van de markt en de veranderende behoeften van klanten.

Global Knowledge is een vooraanstaand IT trainingsinstituut met een uitgebreid trainingsportfolio van ondermeer Cisco, VMware, Microsoft, ITIL en Prince2. avodaq is een prominente system integrator en traininginstituut die gespecialiseerd is in geavanceerde Cisco Unified Communications oplossingen. Het bedrijf richt zich op het ontwikkelen van de Unified Communications producten, inclusief video- en vergadertechnieken.

De samenwerking tussen Global Knowledge en avodaq creëert een ongekende mogelijkheid voor avodaq om zich te focussen op de expertise in consultancy, systeem integratie en het ontwikkelen van trainingen, terwijl Global Knowledge haar wereldwijde netwerk gebruikt om deze trainingen daadwerkelijk te kunnen leveren.

‘’Met de expertise van avodaq en ons grote marktbereik helpen wij bedrijven de nieuwste Unified Communications technologieën sneller te adopteren en te integreren.”, aldus Global Knowledge President en CEO Joseph Cece.

Robert Schaffner, Vice President van avodaq: “De unieke competenties van avodaq, gecombineerd met de diepgaande trainingsexpertise van Global Knowledge kunnen bedrijven helpen aan een voorsprong van 6 tot 8 maanden ten aanzien van Unified Communications technologie.”

De Unified Communications trainingen worden door Global Knowledge zowel klassikaal als via het Internet aangeboden.



Over Global Knowledge
Global Knowledge is de grootste onafhankelijke aanbieder van bedrijfstrainingen voor IT en management professionals. De onderneming levert een breed spectrum aan praktijk- en theoriecursussen voor IT-ers en projectmanagers. De trainingen worden in diverse leermethodieken aangeboden – klassikaal in eigen opleidingscentra of op locatie bij de klant en via Internet. Global Knowledge helpt computerondernemingen, profit-, non-profitorganisaties en overheidsinstellingen kennis en kunde om te zetten in hogere productiviteit van medewerkers, klanten en distributiepartners.

Global Knowledge werd in 1995 opgericht en telt wereldwijd meer dan 1200 medewerkers. De onderneming heeft haar hoofdkantoor in het Amerikaanse Cary, North Carolina en is eigendom van de Amerikaanse investeringsmaatschappij Welsh, Carson, Anderson & Stowe. Het Nederlandse hoofdkantoor van Global Knowledge is gevestigd in Nieuwegein. Ga voor meer informatie naar www.globalknowledge.nl/

Over avodaq
Opgericht in 1997 staat avodaq voor efficiënte business communicatie. Naast de consultancy activiteiten waarmee het bedrijf zich bezig houdt is deze systeem integrator één van de toonaangevende bedrijven op het gebied van Unified Communications. De reden hiervan is de efficiënte combinatie van video- en vergadertechnieken. avodaq heeft meegeholpen aan het trainen van klanten, inclusief Cisco technici, in meer dan 50 landen en heeft vestigingen in Duitsland en Singapore. Voor meer informatie, bezoek www.avodaq.com.

Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Dick Goettsch
Marketing Manager
Global Knowledge
T: 030 – 60 89318
E: dick.goettsch@globalknowledge.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 151 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Global Knowled.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR