ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 15 dagen geleden)
Bedrijf:

Medewerkers Valori brengen zeventigduizend euro bijeen voor goede doelen

Nieuwegein, 9 februari 2009 – Valori, kennisleider op het gebied van Goed Opdrachtgeverschap, meldt dat haar medewerkers in 2008 € 70.339 hebben gedoneerd aan zorgvuldig geselecteerde projecten in Derde Wereld landen.

Iedere medewerker van Valori heeft jaarlijks recht op 1 dag maatschappelijk verlof (MV), die hij of zij mag besteden aan een activiteit met betrekking tot een maatschappelijk doel, zoals bijvoorbeeld een kamp organiseren met randgroepjongeren. De MV-dag kan ook worden omgezet in een financiële donatie. Een groot deel van de medewerkers heeft ervoor gekozen om de MV-dag om te zetten in geld. In een verkiezing binnen het bedrijf, waarvoor collega’s suggesties aan mochten dragen, is een drietal doelen geselecteerd. Door het aantal goede doelen te beperken tot 3 kan aan ieder doel een significante bijdrage worden geleverd.

De volgende doelen ontvingen een donatie van Valori:

Net4Kids ontvangt € 46.291. Hier werkt Valori al enkele jaren intensief mee samen. Via Net4Kids ondersteunt Valori diverse projecten in Afrika. Michel Koning, Directeur bij Valori: “Het mooie is dat iedere euro wordt verantwoord en dat 100% van de donatie bij de projecten beland. Afhankelijk van de hoogte van het financiële bedrag kiezen we samen met Net4Kids passende projecten uit.”

Stichting AVI Foundation ontvangt € 16.766. Een stichting die zich inzet voor het opzetten en ondersteunen van (kleuter)scholen in Gambia.

BushBlok Cheetah Conservation Fund in Namibië ontvangt € 7.282. BushBlok kapt een gevaarlijke uitheemse acaciasoort ("Swaarthaak" in het Afrikaans) uit de Namibische savanne. Het hakhout wordt samengeperst tot een brandbaar blok wat leidt tot inkomsten en elektriciteit voor steeds meer Namibiërs. Bovendien wordt de terugkeer van prooidieren en de bescherming van de jachtluipaard gestimuleerd.

Iedere stemgerechtigde medewerker van Valori kon aangeven aan welke van de 3 doelen zijn of haar donatie geschonken moest worden. De donaties van stemgerechtigde medewerkers die hun stem om wat voor reden dan ook niet hebben uitgebracht, zijn gedoneerd aan Net4Kids.

Daarnaast hebben collega’s ongeveer 150 uur actief besteed (of gaan dat nog besteden) aan het organiseren of meewerken aan een maatschappelijk verantwoorde activiteit.

Koning: “Net als in 2007 was het MV project 2008 een groot succes. Geweldig dat we op deze manier iets kunnen bijdragen aan het welzijn van anderen! Ook voor 2009 zijn er weer de nodige plannen.”

Goed Opdrachtgeverschap met Valori
Valori is het projectconsultancybureau op het gebied van opdrachtgeverschap in grote projecten met een sterke ICT-component. Sinds 1989 zetten de professionals van Valori de trend in kwaliteitszorg in ICT. Vandaag de dag maakt die ervaring Valori tot de kennisleider op het gebied van Regie & Controle over ICT-projecten. Valori helpt haar klanten met raad en daad om een betere opdrachtgever te zijn voor hun ICT-leveranciers en geeft invulling aan risicobeheersing binnen projecten. Het resultaat is dat de ICT-projecten van die klanten daadwerkelijk slagen en voldoen aan de verwachtingen. Om het Goed Opdrachtgeverschapproces invulling te geven biedt Valori ondersteuning op het gebied van opdracht coördinatie, informatie en requirement analyse, IT ontwerp, kwaliteitszorg en controle en het inrichten van exploitatie. Valori neemt een strikt onafhankelijke positie in ten opzichte van leveranciers en onderaannemers.

Valori is met ruim 250 medewerkers één van de grotere projectconsultancybureaus in Nederland op het snijvlak van business en ICT.

Valori werkt onder meer voor KPN, Rabobank, Randstad, ING, Stater, Delta Lloyd Groep en Gemeente Amsterdam. Ook steeds meer ICT-leveranciers en systeemintegrators schakelen Valori in om de kwaliteit van hun projecten te borgen. Valori is gevestigd in Nieuwegein. Kijk voor meer informatie op www.valori.nl.

Valori is hoofdsponsor van IPMA Nederland 2009.
Valori sponsorde in 2008 TestNet, de Nationale Testdag, Eurostar en het LAC en het ITSMF Jaarcongres.

Verstreken tijd: 17 jaar en 15 dagen
Valori contact  

+31 (0) 30 7 11 11 11
welkom@valori.nl
www.valori.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Deel
Logo Pegasystems
Logo Xerox
Logo Kraken
Logo Vertiv
Logo Schneider Electric
Logo Palo Alto Networks
Logo Geotab
Logo Conclusion
Logo ManpowerGroup
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
Logo Trend Micro
Logo Kansspelautoriteit
Logo Fellowmind
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102827 persberichten
6971 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16781 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu