Beek, 3 februari 2009 – Netpresenter, leverancier van communicatiesoftware en het bedrijf achter AMBER Alert Nederland, introduceert versie 2 van zijn Newsfeed Server. Hiermee wordt het nog eenvoudiger om belangrijke (bedrijfs)informatie direct onder de aandacht van medewerkers te brengen. Met de software kunnen namelijk de belangrijkste nieuwskoppen van inter- of intranet, uit Microsoft SharePoint en nu ook informatie uit Excel-bestanden, automatisch op ieder soort scherm worden getoond: in de vorm van een screensaver, desktoppresentatie of pop-up alarmbericht op PC-schermen, maar ook op kiosken en grote schermen (narrowcasting). Door middel van de dashboard-functionaliteit van de software kunnen bedrijven zo iedereen continu en realtime op de hoogte houden van bijvoorbeeld verkoopstatistieken, productiecijfers, quota’s, beurskoersen en -grafieken.
“Met Newsfeed Server v2 hoeft effectieve interne communicatie helemaal geen tijd te kosten. Al het belangrijke nieuws – van het internet, intranet, Sharepoint portal en nu dus ook uit Excel-bestanden - kan automatisch op grote plasma- en LCD-schermen, kiosken of op alle PC-schermen worden gepubliceerd. De ideale manier om medewerkers snel te bereiken, zonder ze te storen bij het werk,” zegt Frank Hoen, directeur van Netpresenter.
“Dat bedrijfsbrede e-mails storend zijn en slecht worden gelezen, weten de meeste bedrijven wel. Om dat te ondervangen hebben veel bedrijven een intranet. Helaas vergeten de meeste medewerkers regelmatig op het intranet te kijken. Toch wil je, zeker als het nieuws van belang is voor het reilen en zeilen van het bedrijf, dat iedereen snel op de hoogte is. Denk bijvoorbeeld aan nieuwe regelgeving of terughaalacties van leveranciers. Maar ook het direct communiceren van interne gegevens als verkoopcijfers of informatie over callcentergesprekken is van belang. Om meer begrip te kweken tussen afdelingen en te zorgen voor meer betrokkenheid bij het bedrijf. Onderzoek toont tenslotte aan dat betrokken medewerkers beter presteren en het bedrijf minder snel verlaten. Bij de meeste bedrijven ligt dit soort informatie besloten in slecht toegankelijke Excel-bestanden. Met Netpresenter Newsfeed Server v2 kunnen bedrijven ook automatisch, continu ge-update informatie uit Excel-bestanden communiceren naar de medewerkers – cijfers en statistieken, maar bijvoorbeeld ook grafieken en charts,” legt Hoen uit.
Naast de mogelijkheid om informatie uit Excelbestanden automatisch te publiceren, heeft Netpresenter in de nieuwe versie een aantal bandbreedtebesparende maatregelen doorgevoerd. Hierdoor kunnen ook computers met een tragere internetverbinding goed overweg met de oplossing. Verder is de userinterface van de nieuwe versie enigszins aangepast naar aanleiding van feedback van de gebruikers.
Meer informatie over Netpresenter Newsfeed Server v2, is te vinden op de website:
www.netpresenter.nl/BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Netpresenter Netpresenter biedt innovatieve communicatiesoftware die organisaties helpt hun boodschap op een eenvoudige manier tussen de oren van werknemers en klanten te krijgen. Omdat dezelfde informatie steeds weer onder de aandacht wordt gebracht – via professionele presentaties op PC-schermen (in de vorm van een screensaver of desktoppresentatie), grote schermen en zelfs mobiele telefoons en PDA’s, worden berichten beter gezien en onthouden.
Miljoenen mensen over de hele wereld maken al gebruik van Netpresenter-software, bijvoorbeeld bij multinationals als Sony, Nokia en DSM. Maar met prijzen die beginnen bij 75 Euro per maand, of 995 Euro bij eenmalige aanschaf, biedt het bedrijf ook eenvoudig te implementeren, betaalbare narrowcastingoplossingen voor kleine en middelgrote bedrijven.
Netpresenter is tevens mede-oprichter en hoofdsponsor van AMBER Alert Nederland, het landelijke, cross mediale waarschuwingssysteem waarmee het Korps landelijke politiediensten met één druk op de knop heel Nederland kan waarschuwen wanneer er een kind wordt ontvoerd of vermist. Het AMBER Alert platform – waarmee berichten worden uitgestuurd als pop-ups op PC’s en grote schermen, als SMSjes, e-mails, IM-berichten, Newsfeeds, website alerts en website banners – is ontwikkeld door Netpresenter Het systeem maakt gebruik van dezelfde technologie die al wordt gebruikt als communicatie- en alarmeringssysteem door ziekenhuizen, scholen, grotere organisaties, overheden en politieorganisaties wereldwijd.
Meer informatie over Netpresenter, is te vinden op de website:
www.netpresenter.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Frank Hoen, directeur van Netpresenter: Tel: +31 (0) 46 4370886
E-mail:
frankh@netpresenter.com