ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 151 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Samenwerking Everest en Infa zorgt voor hogere STP-graad bij intermediairs

’s-Hertogenbosch, 29 januari 2009 – Everest, aanbieder van consultancy en softwareoplossingen en Infa, leverancier van adviessoftware voor financiële dienstverleners, zijn een samenwerking aangegaan. Door de koppeling van de Everest Mortgage Solution en de AfinHyp software, het hypothecaire planningspakket van Infa, krijgen intermediairs snel en automatisch toegang tot de meest actuele productgegevens van geldverstrekkers. Hierdoor kunnen hypotheekaanvragen veel sneller worden afgehandeld. Bovendien hebben intermediairs de zekerheid dat de gegevens kloppen, doordat ze rechtstreeks van de bron afkomstig zijn. Dit leidt tot een snellere time-to-consumer van productwijzigingen, een hogere STP-graad voor hypotheekoffertes, en een verbetering van de ketenintegratie.

Aanleiding van de samenwerking tussen Everest en Infa is de gezamenlijke constatering van een toename in het elektronisch aanleveren en verwerken van aanvragen en offertes, maar het ontbreken van resultaten die een snellere verwerking realiseren. Marcel Slokkers, productmanager hypotheken bij Infa: “In de praktijk zien we dat een aanzienlijk aantal elektronische aanvragen van de band valt bij geldverstrekkers. Eén van de redenen hiervoor is dat er in de aanvraag combinaties staan die onjuist of onvolledig zijn, of niet meer aan de productnormen van de maatschappijen voldoen. De combinatie van onze software leidt tot een efficiencyverbetering voor zowel het intermediair als de geldgever, doordat nu aanvragen worden verstuurd die actuele en inhoudelijk valide productcombinaties bevatten.”

Edwin Popken, senior business consultant bij Everest: “We zijn erg tevreden over de samenwerking met Infa en de concrete verbeteringen die we hiermee behalen. Doordat geldverstrekkers hun productmodellen nu automatisch beschikbaar kunnen stellen voor de software van intermediairs, wordt een extreem snelle time-to-consumer tegen lage kosten gerealiseerd. Productwijzigingen zijn letterlijk met een druk op de knop beschikbaar voor het intermediair. De branche is hiermee weer een stap verder in haar streven naar een verdere ketenintegratie. Voor de toekomst voorzien we ook dat we andere vormen van integratie gaan realiseren, bijvoorbeeld pre-kwalificatie.”



Over Infa
Infa is een innovatieve en onafhankelijke softwareontwikkelaar voor financiële dienstverleners, intermediairs, banken en verzekeraars. Infa levert software voor financiële planning, -adviezen en hypothecaire planning. Door actuele kennis van de markt en geïntegreerde softwareoplossingen is Infa al meer dan tien jaar een betrouwbare partner. Onze pakketten zijn accuraat, actueel en toegankelijk. De gegevens zijn bovendien onderling uitwisselbaar. Kortom: de basis voor een gedegen Integraal Financieel Advies.Meer informatie kunt u vinden op www.infa.nl.

Over Everest
Everest is een Nederlands softwarebedrijf opgericht in 1995. Everest levert Dynamic Business Proces Solutions op basis van de Aquima Software Suite. Met Aquima creëert Everest voor haar klanten dynamische bedrijfsprocessen, waarmee zij eenvoudig en tegen lagere kosten hun klanten kunnen bedienen en producten/diensten op maat kunnen leveren. Aquima wordt ingezet door banken, verzekeraars en overheden voor dienstverlening op maat: van de behoeftebepaling bij het eerste klantcontact tot en met de samenstelling en levering van producten. De Everest Mortgage Solution (EMS) is een softwareproduct gebaseerd op Aquima technologie. Everest is internationaal actief met meer dan 170 werknemers, met kantoren in ’s-Hertogenbosch (hoofdkantoor) en Madrid. Meer informatie is te vinden op www.everest.nl en www.aquima.com.

Voor meer informatie

Marcommit PR
Ellis Akkermans
everest@marcommit.nl
035-5822730

Verstreken tijd: 17 jaar en 151 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Everest BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu