www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 152 dagen geleden)
Bedrijf:

CBR – Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen: Omvangrijke digitale dossiers met TeleForm van Simac Datacollect

Ede/Rijswijk, 27 januari 2009 - - Het CBR ontwikkelt en implementeert met Simac Datacollect documentverwerkingstoepassingen. Al sinds het eind van de jaren 80 is het CBR een relatie van Simac Datacollect. De eerste toepassing is - in afgeslankte omvang – nog steeds actief; nieuwe toepassingen voor documentverwerking worden nog steeds geïmplementeerd.

Het CBR is een privaatrechtelijke stichting die door de minister van Verkeer en Waterstaat is belast met een verkeersveiligheidstaak: het beoordelen van de rijvaardigheid en medische geschiktheid van bestuurders en de vakbekwaamheid van professionals in transport en logistiek. Het beleid van het CBR staat in het teken van klantvriendelijkheid, transparantie en vernieuwing. Het CBR vernieuwt en verbetert haar processen en producten om de samenleving het best mogelijke product te bieden. Dat is ook te zien in de nieuwe toepassingen die het CBR in samenwerking met Simac Datacollect ontwikkelt en implementeert.

SCOOP: digitale medische dossiers
“Met de implementatie van SCOOP zijn we in een nieuwe situatie beland”, stelt Wim Hessels, verantwoordelijk voor de ICT-inkoop bij het CBR.

SCOOP is binnen het CBR de benaming van de medische informatiesystemen. Daar draait nu een project om de papieren dossiers te digitaliseren en nieuwe software te implementeren voor de verwerking van de documenten. “Dat project voor het scannen en digitaliseren van de documenten met TeleForm loopt sinds oktober 2006 en wordt fasegewijs doorontwikkeld”, licht Roan Hamminga, applicatiebeheerder SCOOP van het CBR toe. “TeleForm gebruiken we voor het scannen van de dossiers. Ook andere documenten worden gescand en gedigitaliseerd om tot complete medische dossiers te komen.”

De omvang van de dossiers kan sterk verschillen: van 1 tot wel 300 pagina’s. “Gemiddeld worden voor een dossier vier documenten gelijktijdig gescand”, aldus Roan Hamminga. “Op jaarbasis scant en verwerkt het CBR ongeveer 340.000 Eigen Verklaringen.” De SCOOP-applicatie zal de komende jaren zeker doorontwikkeld worden.

“De samenwerking met het CBR hebben we door de jaren heen als prettig ervaren”, zegt Peter Bouwmans, directeur van Simac Datacollect. “Als partners kunnen we op informele basis goed zaken doen.”

Simac Datacollect, Ampèrestraat 36, 6716 BN Ede.
Telefoon: 0318-649699. Website:
www.datacollect.nl.

Over Simac Datacollect
Simac Datacollect, onderdeel van het aan de Euronext genoteerde Simac Techniek NV, is gespecialiseerd in het automatiseren van documenten en documentstromen (documenten in de breedste zin van het woord). Aan de ene kant betreft dat de traditionele insteek: door middel van scannen het papieren document omzetten naar digitale informatie. Aan de andere kant zijn we in staat om bestaande papieren formulieren en documenten beschikbaar te maken via een web browser en/of portal zodat er geen papier meer aan te pas komt. Het dienstenaanbod varieert van relatief eenvoudige standaardoplossingen tot en met complexe maatwerkoplossingen.

Simac Techniek NV, sinds 1986 genoteerd aan de beurs in Amsterdam, is als technologiebedrijf actief in de Benelux en Midden-Europa. De kernactiviteiten zijn systeemintegratie, dienstverlening en ontwikkeling met betrekking tot ICT-infrastructuren, ICT-applicaties en industriële elektronica & automatisering. Het aantal medewerkers binnen de kernactiviteiten bedraagt ruim 800.

Voor redactionele informatie:
Influx PR - Jakob Brons - Deventerstraat 81, 7322 JL Apeldoorn.
Tel.: 055 - 366 30 34, e-mail: jakob@influx-pr.com. (Ref.: PB0109)

Verstreken tijd: 17 jaar en 152 dagen
Simac Techniek.. contact  

+31 (0) 40 258 29 44
info@simac.nl
www.simac.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl