ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 114 dagen geleden)
Bedrijf:

HANDELSONDERNEMING VERSLUIS KIEST VOOR LOCUS IN & OUT

Gouda, 22 januari 2009 - Handelsonderneming A. Versluis B.V. uit Barendrecht kiest voor het warehousemanagementsysteem (WMS) Locus In & Out van Centric. De groothandel in verfbenodigdheden en doe-het-zelfartikelen verwacht met Locus In & Out het locatiebeheer van artikelen en de correctheid van de voorraad te verbeteren.

Versluis werkt al geruime tijd naar tevredenheid met het ERP-systeem Bestmate van Centric. Locus In & Out wordt aan het ERP-systeem gekoppeld. Versluis heeft hiermee de primeur: het is de eerste keer dat Centric de twee systemen aan elkaar verbindt.

Centric start in februari 2009 met de implementatie en verwacht het automatiseringstraject in juli 2009 af te ronden.

Over Handelsonderneming A. Versluis B.V.
Handelsonderneming A. Versluis B.V., opgericht in 1945, is de grootste onafhankelijke groothandel in verfbenodigdheden en doe-het-zelfartikelen in Nederland. Innovatief management, pioniersgeest en een gezonde werkmentaliteit dragen bij aan een up-to-date en uniek kwaliteitsassortiment tegen scherpe prijzen. Het moderne bedrijfspand in Barendrecht heeft ruim 5.800 artikelen op voorraad.

Over Centric Logistic Solutions
Centric Logistic Solutions maakt deel uit van het cluster Supply Chain Solutions van Centric IT Solutions. Dit cluster voorziet transportbedrijven, logistieke dienstverleners, (discrete) productiebedrijven, technische groothandels en retailbedrijven van moderne ICT-oplossingen. Enkele referenten zijn: Internationaal Transportbedrijf Thomassen, TDG, Schotpoort Logistics, Transportbedrijf J.A. van Wanrooy en Versteijnen Int. Transportbedrijf.

Voor meer informatie:
Centric IT Solutions
Mary-Ann van den Haak
Communicatie
Telefoon: +31 6 51 12 33 92

Achtergrondinformatie Centric
Centric biedt gespecialiseerde totaaloplossingen op het gebied van consultancy, IT solutions, software engineering, e-business, systems integration, managed ICT services en training. Centric is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, retail, woningcorporaties, groothandel en zorg. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, realiseert Centric grootschalige projecten en kan de organisatie continuïteit garanderen. Centric biedt innovatieve oplossingen en diensten van hoge kwaliteit, mede door hechte samenwerking met diverse gerenommeerde partners. Centric wist zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland. Het bedrijf staat voor nuchterheid, commitment en kwaliteit en heeft vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Luxemburg, Noorwegen, Roemenië, Zweden en Zwitserland.

De ICT-organisatie Centric is onderdeel van Centric B.V., waar ca. 9.700 medewerkers werkzaam zijn. Centric B.V. levert automatiseringsdiensten, financiële diensten (Finace) en advies- en ingenieursdiensten (Oranjewoud).

Centric B.V. heeft in 2007 een omzet geboekt van 789 miljoen euro, de winst over deze periode bedroeg 52 miljoen euro. Meer informatie vindt u op www.centric.nl.

Verstreken tijd: 17 jaar en 114 dagen
Centric contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu