www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 160 dagen geleden)
Bedrijf:

1e Virtuele Customer Contact beurs nu open!

Vanaf vandaag, dinsdag 20 januari tot en met maandag 26 januari is de 1e Virtuele Customer Contact Beurs open. Deze e-beurs wordt georganiseerd door DutchExpo en F&G Publishing. Op Customer Contact beurs zijn vele stands te bezoeken van belangrijke spelers in de contactcenter branche, informatie te verzamelen over alles wat met klantcontact te maken heeft en kunnen bezoekers gebruik maken van speciale beursaanbiedingen. Ook kunnen zij contacten leggen met aanwezigen op de stand, vragen stellen, telefoneren en chatten met experts, video’s bekijken en brochures meenemen. Het is een unieke, nieuwe manier van netwerken die past in deze tijd.

Deze nieuwe manier van netwerken en informatie verzamelen maakt het mogelijk voor bezoekers om vanuit hun kantoor of thuiswerkplek op een zeer efficiënte manier aanwezig te zijn. Geen files, lange wachttijden of zoeken naar de juiste stands. Op de Virtuele Customer Contact beurs zijn de nieuwste trends en specialismen op het gebied van klantcontact op een overzichtelijke manier toegankelijk gemaakt.

Eén van de initiatiefneemsters van deze e-beurs is Wilma Tijssen, account manager van het vakblad Customer Contact Magazine (CCM). Tijssen: “Wij verwachten zo’n 2.500 bezoekers te mogen verwelkomen. Maar dat is nog koffiedik kijken; het is de eerste keer dat deze beurs georganiseerd wordt. Misschien worden het er wel veel meer! Het concept is in ieder geval zeer enthousiast ontvangen in de branche.” De beursvloer is opgedeeld in zeven verschillende themahallen: advies/consultancy, HRM, software, solutions, verenigingen & vakbladen, facilitaire contactcenters en multichannel. Dagelijks verschijnt er een beurskrant met actuele informatie en nieuwe beursaanbiedingen.

De beurs is gratis te bezoeken op www.customercontact-beurs.nl. Bezoekers dienen zich eerst aan te melden op de website en kunnen dan naar binnen. Onder de bezoekers van de beurs wordt een TOMTOM One Benelux verloot.

Verstreken tijd: 17 jaar en 160 dagen
F&G Publishing contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl