www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:

BackupAgent benoemt Edward van der Jagt tot CEO

Van der Jagt neemt stokje over van Moos Bulder

Delft, 7 januari 2009 - BackupAgent benoemt Edward van der Jagt tot CEO. Van der Jagt volgt hiermee Moos Bulder op. Bulder treedt op zijn beurt toe tot de raad van commissarissen.

Van der Jagt is sinds mei 2008 Director Sales bij BackupAgent en zal nu de algemene leiding van het bedrijf op zich nemen. Zijn belangrijkste taak blijft het stimuleren van de (internationale) groei van BackupAgent. In zijn nieuwe functie is Van der Jagt tevens eindverantwoordelijk voor de uitvoering van het businessplan van BackupAgent en voor het verder professionaliseren van de organisatie. Daarnaast speelt Van der Jagt een actieve rol bij het werven van nieuwe strategische partners in binnen- en buitenland.

Voordat Van der Jagt bij BackupAgent begon, werkte hij onder andere bij CIT Group, waar hij Sales Director van het bedrijfsonderdeel Dell Financial Services voor Centraal Europa was. Hieraan voorafgaand was hij directeur Sales en Marketing bij Oxxio. In deze functie was Van der Jagt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van de plannen en strategieën op het gebied van sales en marketing van het bedrijf. Daarvoor werkte Van der Jagt bij Hewlett-Packard in verschillende functies. Zijn laatste rol daar was die van Business Development Manager EMEA. In deze functie gaf hij leiding aan het EMEA Business Development Team en implementeerde hij onder andere nieuwe financiële producten en programma’s in de EMEA-regio.

“Ik ben ervan overtuigd dat online backup de komende jaren een enorme groei zal doormaken. De hoeveelheid data groeit elk jaar met tientallen procenten, de internetsnelheid neemt jaarlijks met vijftig procent toe en dataprotectie wordt steeds belangrijker”, zegt Van der Jagt. “Gebruikers realiseren zich in veel gevallen nog niet dat tape-backup veel kostbaarder en omslachtiger is dan online backup en een lokale backup veel risico’s met zich mee brengt. Maar dit zal snel veranderen. Dat blijkt onder andere uit de contracten die we de laatste maanden hebben afgesloten en de interesse van diverse grote partners en organisaties buiten de IT-sector, die online backup als een nieuwe dienst willen aanbieden. Ik ben enorm positief over het potentieel van onze internationale markt en van ons product. Daarbij ben ik erg verheugd dat ik in mijn nieuwe rol als CEO kan bijdragen aan de verdere groei van BackupAgent.”

Bulder: “Ik heb er alle vertrouwen in dat Van der Jagt BackupAgent verder kan laten groeien tot een nog toonaangevender speler in de snelgroeiende markt van online dataprotectie. Met zijn tomeloze inzet en ruime expertise in zowel sales als marketing ligt er voor Van der Jagt en BackupAgent een rooskleurige toekomst in het verschiet.”



BackupAgent
Het Nederlandse bedrijf BackupAgent is een fabrikant van innovatieve software voor online backup en recovery van bedrijfsdata en is snel uitgegroeid tot een internationale organisatie. BackupAgent biedt oplossingen die bedrijven van elke omvang en uit elke sector volledig beschermen tegen dataverlies. Professionaliteit, productkwaliteit en ambitieuze expansiedoelstellingen zijn de belangrijkste kenmerken van het bedrijf. Niet voor niets heeft BackupAgent klanten in geheel Europa en in Amerika. BackupAgent werkt met resellerpartners die BackupAgent-oplossingen onder eigen naam kunnen leveren. Het management van BackupAgent is een combinatie van Delftse innovatie en IT-veteranen. Ondersteuning en service zijn voor BackupAgent even belangrijk als productkwaliteit. Dit uit zich bijvoorbeeld in installatie- en onderhoudsservices door gespecialiseerde technici na aanschaf. Voor meer informatie: www.backupagent.com.

Voor meer informatie:
Progress Communications
Jan Willem Alphenaar
Telefoon: 020 – 363 11 52 / 06 - 109 62 071
E-mail: janwillem@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 172 dagen
BackupAgent BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu