www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

SPAMfighter wint Winmag Pro Award

Amsterdam, 7 januari 2009 – SPAMfighter heeft de Winmag ‘Goed getest’-award 2008 in de wacht gesleept. De redactie van Winmag Pro waardeerde de SPAMfighter Exchange Module (SEM), antispamsoftware voor Microsoft Exchange Servers, met vier sterren.

Uit het juryrapport: “SPAMfighter beschikt over een overzichtelijk ingedeeld controlevenster dat toegankelijk is via de browser. Na de installatie wordt het overzicht met beschikbare Exchange-postbussen direct gevuld. Via hetzelfde scherm kun je de antispambeveiliging per account in- en uitschakelen. Voor grotere organisaties is de zoekfunctie nuttig: hiermee kun je binnen de accounts op zoek gaan naar specifieke accounts. Vooral de statistieken vallen in positieve zin op. Je kunt hierbij filteren op dag, week, maand en mailbox.”

SPAMfighter is een samenwerking aangegaan met Microsoft om een uniek communityspamfilter op te zetten. Deze community kent ondertussen 4,7 miljoen gebruikers wereldwijd, die samen de nieuwste vormen van spam stoppen. Als een spammail een SPAMfighter-gebruiker bereikt, kan die gebruiker het bericht met één druk op de knop als spam rapporteren. Als veel SPAMfighter-gebruikers een bericht rapporteren als spam, wordt het automatisch bij iedereen uitgefilterd. Hiermee houdt SPAMfighter 90 procent van alle spammail voor zijn gebruikers tegen.

“We zijn bijzonder trots op het feit dat we goed uit de Winmag Pro-test zijn gekomen. De hoeveelheid spam die verspreid wordt, neemt elke dag toe. Het is belangrijk dat e-mailgebruikers goed beschermd zijn tegen spam, phishing en andere e-mailbedreigingen. SPAMfighter zit bovenop de laatste ontwikkelingen op het gebied van internetongemak, we zetten ons elke dag weer in om onze gebruikers hiertegen een inventieve oplossing aan te bieden”, zegt Henrik Sørensen, CEO en medeoprichter van SPAMfighter.



Over SPAMfighter
SPAMfighter ontleent zijn kracht aan bijna vijf miljoen actieve gebruikers over de gehele wereld, die met één druk op de knop melding maken van spammails. Als verschillende gebruikers dezelfde spamkenmerken rapporteren, filtert SPAMfighter de betreffende mail automatisch uit de berichtenstroom. Zo blokkeert de oplossing negentig procent van de spam vóór deze de inbox van gebruikers bereikt. Elke dag filtert SPAMfighter ongeveer twaalf miljoen spamberichten uit vijftien miljoen geteste mails. SPAMfighter is de Europese marktleider in antispamoplossingen en heeft 35 mensen in dienst. Het hoofdkantoor van de onderneming is gevestigd in Kopenhagen (Denemarken). Voor meer informatie: www.spamfighter.com.

Voor testaanvragen en meer informatie:

Progress Communications
Inger Hund
Tel.: +31 (0)20 363 11 52
E-mail: inger@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 171 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
SPAMFighter contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl