De raad van commissarissen van wereldwijd IT-dienstverlener Cognizant heeft 3 december 2008 een programma goedgekeurd om aandelen terug te kopen. Het gaat hierbij om gewone aandelen met een gezamenlijke waarde van 50 miljoen dollar die over een periode van twaalf maanden teruggekocht kunnen worden.
De transactie van de aandelen kan worden gedaan via beurzen en besloten onderhandelingen, in overeenstemming met de grondwet. Hoeveel en wanneer de aandelen worden gekocht, bepaalt het hoger management van de organisatie en hangt onder andere af van de ontwikkelingen in de markt. Cognizant financiert het project met geld uit de organisatie en opbrengsten van hun diensten. Indien nodig kan het programma op ieder moment worden verlengd, uitgesteld of stilgelegd.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over CognizantCognizant (Nasdaq: CTSH) is een vooraanstaande dienstverlener in IT, consultancy en Business Process Outsourcing (BPO). Cognizant werkt samen met klanten om hun business sterker te maken. Zij doen dit met hun wereldwijde kennis van technologie, innovatie en de industrie. Met meer dan 40 locaties wereldwijd en ruim 59.500 medewerkers (30 september, 2008) combineert de organisatie een uniek onsite/offshore leveringsmodel met een cultuur gericht op klanttevredenheid. Cognizant is genoteerd op de NASDAQ-100 Index en de S&P 500 Index. Verder is Cognizant een Forbes Global 2000-organisatie en wordt genoemd als top IT-organisatie in BusinessWeek’s Hot Growth en Top 50 Performers. Meer informatie:
www.cognizant.com.
Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met OCTANE Tel: +31 (0)40 266 1130
E-mail:
cognizantnl@octanepr.com
www.octanepr.com