www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

E-Storage neemt Brocade-producten op in portfolio

E-Storage en Brocade sluiten overeenkomst voor verkoop en implementatie Brocade FME en StorageX

Nieuwegein, 27 november 2008 – E-Storage en Brocade hebben een Alliance Partner Agreement gesloten voor de verkoop en implementatie van de Brocade-producten FME (File management Engine) en StorageX in de Nederlandse markt.

Frans Blankert, algemeen directeur van E-Storage: “De opname van deze Brocade-producten in ons portfolio biedt een grote toegevoegde waarde aan onze klanten. Vooral voor bedrijven die een grote geografische spreiding hebben en organisaties die grote aantallen files moeten beheren, is deze combinatie een uitkomst. Virtualisatie is een hot topic in de storage wereld en met deze oplossingen zijn we prima in staat om hierop in te spelen.”

“Gebruikers van Brocade file-omgevingen kunnen online datamigraties uitvoeren. Daarnaast beschikken ze over een geautomatiseerde disaster recovery-voorziening’”, zegt Ad Barghoorn, country manager van Brocade. “De combinatie die wij nu samen met E-Storage aanbieden, levert gebruikers veel tijdswinst op en bespaart hen kopzorgen over het beheer van hun Microsoft File Server-omgevingen.”

De Brocade-oplossingen bieden uitkomst bij het op orde krijgen van ongestructureerde data bij bedrijven. StorageX is software die de belangrijkste uitdagingen op het gebied van datamanagement in gedistribueerde, heterogene omgevingen aangaat. Dat zijn onder andere business continuity, consolidatie, migratie en het beheer van data op vestigingen. Met deze software kunnen IT-managers verschillende (heterogene) file-systemen samenvoegen tot één logisch filesysteem. Dit heeft onder andere als voordelen dat het databeheer overzichtelijker wordt en veel minder tijd in beslag neemt.

Met Brocade FME, een file-virtualisatieoplossing, is bestandsdata intelligent te verplaatsen en te automatiseren zelfs bij data waaraan tijdens een migratie wordt gewerkt. De combinatie van de twee oplossingen Brocade FME en StorageX maakt het mogelijk om de dagelijkse beheertaken van een Microsoft File Server-omgeving probleemloos uit te voeren, zonder dat gebruikers hier hinder van ondervinden.

Brocade is leverancier van netwerkstorageoplossingen voor het verbinden, delen en beheren van bedrijfsinformatie. De kracht van E-Storage ligt in het ontwerpen en implementeren van geavanceerde storage-infrastructuren. E-Storage integreert de Brocade File-oplossingen in zowel bestaande, als nieuwe storage-infrastructuren bij haar klanten.



Over Brocade Communications Systems, Inc.
Brocade is toonaangevend leverancier van netwerkstorageoplossingen voor het verbinden, delen en beheren van bedrijfsinformatie. Met Brocade-producten zijn organisaties beter in staat hun IT-infrastructuur te optimaliseren en een compliant databeheer te voeren. Meer informatie is te vinden op www.brocade.com of op te vragen via info@brocade.com.

Over E-Storage
E-Storage is een Nederlandse storage-integrator die zich heeft gespecialiseerd in het ontwerpen en implementeren van geavanceerde opslaginfrastructuren voor grote (top 100-)bedrijven en instellingen. Het bedrijf is opgericht in 1999 en in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een professionele organisatie met grote klanten als KPN, Getronics, Atos Origin Equens, Kasbank, Rabobank en Gelre Ziekenhuizen. E-Storage is specialist in het ondersteunen van zijn klanten in het tegemoetkomen aan continue wijzigingen, toenemende wettelijke vereisten, marktontwikkelingen, advisering en levering van complete oplossingen voor beschikbaarheid, veiligheid en accuraatheid van informatie op elk platform. Voor meer informatie: www.e-storage.nl.

Voor meer informatie:

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Naomi Samson/Charly Lammers van Toorenburg
Telefoon: 030 – 6565 070
E-mail: e-storage@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 180 dagen
Brocade contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
Logo Van Harte Aanbevolen
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103600 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17369 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR