www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 156 dagen geleden)
Bedrijf:

Hoge opkomst bij 1e editie van Mavim’s ‘Week van Kwaliteitsmanagement’

Noordwijk, 25 november 2008 – De 1e editie van Mavim’s ‘Week van Kwaliteitsmanagement’ was met de buitengewoon hoge opkomst een groot succes. Verdeeld over 3 dagen bezochten deze maand 150 belangstellenden Mavim in Noordwijk voor een veelzijdig programma over de kansen en uitdagingen op het gebied van Kwaliteitsmanagement.

Deze maand organiseerde Mavim een nieuw event over een van de cruciale onderdelen van een optimale bedrijfsvoering: kwaliteitsmanagement. In drie segmentdagen (Overheid, Zorg en Profit) draaide alles om praktijkvoorbeelden, kennisuitwisseling en tips & tricks van ervaren sprekers. Hierbij heeft Mavim voornamelijk voor het platform gezorgd waarop haar klanten en partners hun kennis en ervaring met de bezoekers konden delen.

Ronald de Bakker, commercieel directeur van Mavim en dagvoorzitter, kijkt tevreden terug op een succesvolle week: “Ik ben van mening dat de informatie die is aangereikt door de diverse presentaties er voor heeft gezorgd dat de bezoekers nog concreter en gerichter aan de slag kunnen met hun kwaliteitsmanagement. Dat bleek ook wel tijdens de borrels na de seminars, waarin levendig werd nagesproken en gediscussieerd. Daarnaast was het goed om wederom vast te stellen dat het bij kwaliteitsmanagement gaat om een combinatie van ‘mensenwerk’ en ‘ICT’ en dat je het een niet zonder het ander kunt zien om te komen tot een structurele procesverbetering in je organisatie.”

Vanwege de actualiteit van het thema organiseren Microsoft en Mavim op 2 december a.s. een seminar over kwaliteitsmanagement.

Veel organisaties zijn bezig om door procesmanagement een kwaliteitsslag te maken en daarmee te komen tot meer efficiency. Het seminar richt zich dan ook specifiek op organisaties die nu nog gebruik maken van losse tools als Microsoft Visio, Word en Excel en die overwegen om de overstap te maken naar een geïntegreerde procesmanagement oplossing.

Over Mavim
Mavim BV, toonaangevende Nederlandse ontwikkelaar van procesmanagement software, heeft vestigingen in Nederland, Australië en Nieuw-Zeeland en is sinds 2005 Microsoft Gold Partner. Hiermee vertegenwoordigt zij het topniveau van het Microsoft-partnerschap.

Wereldwijd zijn meer dan 250.000 licenties van Mavim Rules in gebruik voor Business Process Management en Kwaliteitsmanagement.

Verstreken tijd: 17 jaar en 156 dagen
Mavim BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl