ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 138 dagen geleden)
Bedrijf:

It’s opent deuren in Raalte

Raalte, 25 november 2008 – It’s opent donderdag 27 november 2008 zijn deuren aan de Grotestraat 15 in Raalte, Overijssel. De opening van dit nieuwe filiaal onderstreept het succes van It’s in Nederland. De elektronicaketen breidt met de vestiging in Raalte zijn landelijke netwerk van ruim honderd winkels verder uit in het oosten van het land. Door de gestage groei is It’s in steeds meer regio’s eenvoudig voor de consument bereikbaar. Het filiaal in Raalte is dan ook in het hart van het winkelcentrum gevestigd.

”Bij It’s draait alles om tevreden klanten. We streven ernaar om consumenten op elk vlak op hun wenken te bedienen. Een aangename winkelomgeving, een breed assortiment en goed advies – dit alles staat bij ons hoog in het vaandel”, zegt Sander van der Brom, bedrijfsleider van de It’s in Raalte. “De opening van ons filiaal laten we niet onopgemerkt voorbijgaan en gaat dan ook gepaard met feestelijke openingsaanbiedingen die slechts één uur geldig zijn en waarvoor geldt: op = op. Het wordt echt een groot feest!”

De consument vindt bij It’s een totaalaanbod op het gebied van consumentenelektronica tegen zeer concurrerende prijzen. It’s onderscheidt zich van zijn concurrenten door de combinatie van persoonlijk en deskundig advies met een breed assortiment en optimale service. Zo bezorgt It’s aankopen aan huis en op een tijdstip dat het de klant uitkomt. Bovendien zorgt het bedrijf voor professionele installatie op de door de klant gewenste plaats. It’s onderscheidt zich door echt een stapje verder te gaan voor de klant. Een voorbeeld hiervan is dat It’s ook in de avonduren producten thuis aflevert en installeert. Uiteraard nemen de installateurs op verzoek het oude apparaat mee.

Zie voor meer informatie www.itsonline.nl.



Over IMpact Retail BV
IMpact Retail BV is de grootste onafhankelijke elektronicaretailer van Nederland. Met zijn vier werkmaatschappijen It’s, PrijsTopper, E-commerce (www.modern.nl en www.best5.nl) en Impact House of Brands (i For You-shops, de Apple Premium Resellers-keten) is het bedrijf in geheel Nederland vertegenwoordigd met ruim 135 winkels en diverse webshops. IMpact Retail BV telt meer dan 1.300 medewerkers en kan met de verschillende formules tot op het individuele niveau inspelen op de uiteenlopende eisen en verwachtingen van de consument. Binnen de bestaande winkelformules wordt maandelijks uitbreiding gerealiseerd. Ook buiten de ‘traditionele’ retailbedrijfsvoering worden kansen gecreëerd. In 2008 is binnen IMpact Retail BV een verzekeringsmaatschappij opgericht. Deze biedt niet alleen verzekeringspolissen aan eigen klanten, maar ook aan retailers binnen en buiten de branche. Niet alleen voor zichzelf, maar ook voor derden verzorgt IMpact Logistiek de opslag, distributie en bezorging. IMpact Retail BV is een veelgevraagd partner bij business-to-business orders en voor het inrichten van bedrijfspanden met een compleet elektronica- en huishoudelijk pakket. IMpact Retail BV is gevestigd in Tilburg. Voor meer informatie: www.impactretail.nl.

-- einde persbericht --

Voor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Diane Borst / Marije Perdon
Telefoon: 030 – 65 65 070
E-mail: impactretail@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 138 dagen
IMpact Retail .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl