ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

IDS Scheer maakt realtime procescontrole mogelijk

Nieuwe ARIS PPM- en PEM-versies zorgen voor kwaliteitsverbetering bedrijfsprocessen

Den Haag, 20 november 2008 – IDS Scheer heeft nieuwe versies van ARIS Process Performance Manager (PPM) en ARIS Process Event Monitor (PEM) geïntroduceerd. Daarmee kunnen organisaties hun bedrijfskritische processen beter beheren. Door KPI’s te combineren met monitoring en de analyse van operationele processen, kan een organisatie snel ingrijpen als dat nodig is.

ARIS PPM 4.1.2
Met de nieuwe versie van ARIS PPM kunnen organisaties hun bedrijfsprocessen gedetailleerd beoordelen op aspecten als snelheid, kosten, kwaliteit en kwantiteit. Zij zijn vervolgens goed in staat om mogelijke optimalisatiekansen te identificeren.
De nieuwe versie van ARIS PPM is geïntegreerd met de Minitab Statistical Software. Dit statistische programma wordt wereldwijd bij nagenoeg elk Six Sigma-initiatief gebruikt. Dankzij de integratie profiteert een organisatie nu ook binnen Six Sigma-projecten van de mogelijkheid van ARIS PPM om procesgeoriënteerde KPI’s te meten en te controleren. De gemeten procesgegevens zijn met één druk op de knop te exporteren naar Minitab. Het is vervolgens mogelijk om de bijbehorende analyseresultaten (zoals controleoverzichten) naadloos vast te leggen in het ARIS Performance Dashboard. Deze zijn vervolgens samen met statistische proceswaarden toegankelijk te maken voor een groot aantal gebruikers. Dit vergroot het succes van Six Sigma-projecten.

De nieuwe Query Web Service is een interface voor het online ontsluiten van gegevens in ARIS PPM voor de integratie met andere toepassingen. Het is de eerste keer dat dit mogelijk is. Gebruikers kunnen analyseresultaten van ARIS PPM in operationele processen vastleggen of ARIS PPM als een gegevensbron voor complexe, klantspecifieke applicaties gebruiken.
Het ARIS Performance Dashboard heeft in de nieuwe versie een nieuw uiterlijk gekregen. Het dashboard is een instrument voor de intuïtieve analyse van processen via KPI’s en ‘verkeerslichten’. Managers kunnen problematische processen en KPI-waarden makkelijker identificeren en sneller maatregelen nemen.

Met de lay-outopties in het analyseonderdeel van ARIS PPM zijn complexe processtromen op een meer gebruiksvriendelijke manier te tonen. Hierdoor worden de processtromen duidelijker voor de gebruikers. Ook is het makkelijker om verbeterpunten vast te stellen.

ARIS PEM 1.1
De meet-, monitor- en analysefunctionaliteiten van de nieuwe versie van ARIS Process Event Monitor leveren indicatoren en structureren informatie die organisaties nodig hebben om adequaat te reageren op relevante gebeurtenissen op alle niveaus. De nieuwe versie richt zich op modelgebaseerde configuratie van de dashboards. Dit zijn dashboards die de procesprestaties weergeven via ARIS Business Architect. De relatie tussen de processen wordt bewaard door de centrale ARIS-database. Gebruikers kunnen de configuratie tot de ARIS PEM-server met één druk op de knop veranderen: de nieuwe configuratie is onmiddellijk actief en zichtbaar op het dashboard.

Andere kenmerken zijn de meertaligheid van het systeem, de verbeterde behandeling van uitzonderingen en de ondersteuning voor 64-bit architectuur via de ARIS PEM-server. Daardoor zijn zeer hoge datavolumes te verwerken.

###

Over IDS Scheer
IDS Scheer is marktleider op het gebied van Business Process Management (BPM). Het bedrijf biedt software, oplossingen en diensten voor bedrijven en overheidsinstellingen wereldwijd. Met het ARIS Platform voor Process Excellence biedt IDS Scheer een geïntegreerd en compleet portfolio voor strategie, ontwerp, implementatie en controle van bedrijfsprocessen. Dankzij de geïntegreerde aanpak van ARIS Value Engineering (AVE) kan IDS Scheer bedrijfsstrategie, bedrijfsprocessen, IT-oplossingen en de controle van processen met elkaar verbinden. Ongeveer 3.000 medewerkers in ruim 70 landen ondersteunen de 7.000 klanten van het bedrijf. In 2007 realiseerde IDS Scheer een omzet van 394 miljoen euro. IDS Scheer is in 1984 opgericht door professor August-Wilhelm Scheer. Het bedrijf is genoteerd aan de TecDAX van de Frankfurt Stock Exchange (Duitsland) en heeft dochterbedrijven in 28 landen. Voor meer informatie: www.ids-scheer.com. In Nederland werkt IDS Scheer o.a. voor de Hogeschool van Amsterdam, de Universiteit van Amsterdam, de Universiteit Maastricht, de Haagse Hogeschool en de Radboud Universiteit in Nijmegen, KLM, ABN AMRO, Rodamco Europe, TNT, Océ, ministerie van Defensie, ministerie van Verkeer en Waterstaat, het Centraal Justitieel Incasso Bureau, het Kadaster, de Luchtverkeersleiding Nederland, de ICTRO (ICT Rechterlijke Organisatie) en het shared service center P-Direct.

Voor meer informatie en beeldmateriaal:

IDS Scheer Nederland BV
Nynke Barenholz
Telefoon: +31 (0)70 – 301 2040
E-mail: nynke.barenholz@ids-scheer.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Anja Breunis / Marije Perdon
Telefoon: +31 (0)30 – 656 5070
E-mail: ids-scheer@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 122 dagen
IDS Scheer contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl