www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 173 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Albumprinter breidt met consumentenmerk albelli uit in Frankrijk

Amsterdam, 13 november 2008 ? Albumprinter B.V., een van de grootste wereldwijde producenten van gedrukte fotoboeken, breidt met zijn consumentenmerk albelli uit naar Frankrijk. Hiervoor heeft het bedrijf in Frankrijk Philippe Gysel aangesteld als Sales Manager, een Franstalige website geïntroduceerd en een Franstalige klantenservice ingericht. De uitbreiding van albelli naar Frankrijk is in lijn met de strategie van het moederbedrijf. Albumprinter focust op internationale expansie om boven de beoogde omzetgroei uit te stijgen.

Martijn Groot, commercieel directeur van albelli, zegt over de uitbreiding: “Bij de keuze voor een land kijken wij naar de bekendheid met het fenomeen ‘persoonlijke fotoboeken’ en naar de penetratie van breedband internet en digitale camera’s. Een grotere bekendheid met het product geeft als voordeel dat we kunnen focussen op de lancering van het merk albelli en onze meerwaarde, zoals de recent geïntroduceerde keuzemogelijkheid tussen standaard en hoogglans papier. Naar schatting bestelt tien tot vijftien procent van de Nederlandse huishoudens fotoboeken via internet; in het buitenland ligt dit percentage lager. Er is dus nog een behoorlijke markt die albelli kan veroveren.”

Sales Manager Philippe Gysel is onder andere verantwoordelijk voor het opzetten van samenwerkingsverbanden en marketingacties met andere bedrijven. Zo werd in Nederland bijvoorbeeld een strategische overeenkomst gesloten met ’De Telegraaf’. Lezers van ’De Telegraaf’ kunnen via een aantal gerichte acties kennismaken met de geprinte fotoboeken van albelli. ‘De Telegraaf’ herkent de groeiende markt van fotoboeken die via internet gemaakt worden en sluit het contract met albelli op basis van ‘revenue share’. Momenteel heeft albelli joint promotions met Vodafone, waar men bij aanschaf van een mobiele telefoon mèt camera een fotoboek cadeau krijgt. Tevens zijn er acties gaande met Asus Computers, waar de consument tot Sinterklaas bij aanschaf van bepaalde notebooks een albelli-fotoboek ontvangt. Albelli breidde eerder dit jaar al uit naar Duitsland en sloot daar soortgelijke partnerships met bijvoorbeeld TUI en T-Mobile.

Albumprinter werd al menig keer beloond voor zijn ondernemerschap. Zo won het bedrijf in 2005 en in 2006 de PC Magazine Award. In augustus 2008 werden de producten van Albumprinter als beste getest in de Digitaal Gids van de Consumentenbond. In oktober 2008 is Albumprinter als beste getest door PCM (Personal Computer Magazine) en uitgeroepen tot snelst groeiende technologiebedrijf in Nederland in de Deloitte Technology Fast 50.



Over albelli
Albelli is het consumentenmerk van Albumprinter. Het wordt momenteel aangeboden in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en de Verenigde Staten. Albumprinter werd in 2003 opgericht en heeft zijn hoofdkantoor in Amsterdam. Daarnaast zijn er kantoren in New Jersey en San Francisco. Albumprinter B.V. is een toonaangevende leverancier van fotoboeken, waarbij het onder meer zorgt voor de software, het afdrukken en de verwerking, marketing, fulfillment en klantenservice. Meer informatie is te vinden op www.albelli.nl.

Voor meer informatie:

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Stella Jansen en Jasper Koek
E-mail: albelli@lvtpr.nl
Tel.: +31 (0)30 65 65 070
Mob.: +31 (0)6 1850 1751
Geplaatst:
Verstreken tijd: 17 jaar en 173 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo Albelli
  0900 - 2523554
  info@albelli.nl
  www.albelli.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Schneider Electric
Logo Databricks
Logo ilionx
Logo SAS Nederland
Logo Xerox
Logo Zebra
Logo NTT DATA
Logo Techleap.nl
Logo Red Hat
Logo Eaton
Logo Lightspeed
Logo Protime BV
Logo ManageEngine
Logo Databricks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101284 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15699 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR