www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:

BackupAgent slaat grote slag in Amerika

DS3 DataVaulting-klanten profiteren van automatische en veilige backup van bedrijfskritische data

Delft, 7 november 2008 – BackupAgent, dé toonaangevende aanbieder van online backup-diensten, heeft een strategische overeenkomst getekend met DS3 DataVaulting. Met deze overeenkomst kan DS3 diensten aanbieden aan zijn zakelijke klanten voor een automatische backup en bescherming van bedrijfskritische data.

DS3 is een gerenommeerde aanbieder van databeheeroplossingen en het eerste bedrijf in de Verenigde Staten, dat zijn klanten één petabyte* aan opslagcapaciteit biedt. Een van de diensten die zijn voortgekomen uit de samenwerking tussen BackupAgent en DS3 DataVaulting, is de ‘Laptop Solution’. Dit is een applicatie die de gebruiker op zijn of haar laptop zet en met een paar muisklikken configureert. Dit gebruiksvriendelijke programma maakt een backup van laptopbestanden zonder dat de gebruiker iets merkt of hoeft te doen. Vier beveiligingsniveaus zorgen ervoor dat alleen medewerkers met autorisatie toegang hebben tot de bestanden via de webportal. IT-medewerkers kunnen de toegang vanuit één centraal punt regelen. In rapportages is precies te zien hoeveel bestanden een gebruiker opslaat.

“Organisaties zoeken naar een manier om hun bedrijfsprocessen te stroomlijnen. Werkgevers willen betrouwbare productiviteitsverhogende oplossingen zonder concessies te doen aan de veiligheid”, zegt Stacy Hayes, medeoprichter en COO van DS3. “De dienstverlening van DS3 DataVaulting draait op de toonaangevende technologie van BackupAgent. Hiermee profiteren onze klanten – mkb-bedrijven, enterprises en (lokale) overheden – van geavanceerde backup- en herstelmogelijkheden waarmee ze hun bedrijfskritische gegevens veiligstellen. Deze nieuwste innovatie onderstreept onze inzet om bedrijven oplossingen te leveren, waarmee ze controle houden over hun eigen informatie.

“We hebben gekeken naar partners die onze passie voor innovatieve databackup-diensten delen. DS3 DataVaulting stak daar met kop en schouders bovenuit”, zegt Edward van der Jagt, directeur Sales bij BackupAgent. “Vertrouwen en betrouwbaarheid staan bij ons voorop als het gaat om bedrijfskritische gegevens. Daarom is dit een absolute win-win voor onze gezamenlijke klanten. Met een continu groeiende groep van tevreden partners bewijzen wij dat onze oplossing een van de meest succesvolle op de markt is.”

* 1 petabyte (PB) = 1.000 terabyte (TB).

# # #

Over DS3 DataVaulting

DS3 DataVaulting is opgericht in 2002. Het bedrijf levert off-site’ en online databackup- en datahersteldiensten. Hiermee zijn klanten in staat snel en veilig bestanden, databases en besturingssystemen op te slaan en te herstellen. DS3 DataVaulting is de leverancier van backup-diensten in Noord-Amerika, die zijn klanten één petabyte aan beveiligde datacapaciteit biedt. DS3 DataVaulting gebruikt de meest geavanceerde software voor het plannen en uitvoeren van backups. Software van DS3 DataVaulting detecteert alleen veranderingen op blokniveau en slaat deze op. Dit verkleint de hoeveelheid backup-data die dagelijks wordt verzonden. De data wordt on-site gecomprimeerd en versleuteld, en via het internet verzonden naar de datavault van DS3 DataVaulting. Gebruikers die gegevens willen herstellen, hebben 24/7 toegang tot hun backup-bestanden. Wanneer bedrijven bij calamiteiten grote hoeveelheden gegevens willen herstellen, gaat dit via strikte Service Level Agreements (SLA’s). Voor meer informatie: www.ds3datavaulting.com.

BackupAgent
Het Nederlandse bedrijf BackupAgent is enkele jaren geleden opgericht en snel uitgegroeid tot een internationale organisatie. Professionaliteit, productkwaliteit en ambitieuze expansiedoelstellingen zijn de belangrijkste kenmerken van het bedrijf. Niet voor niets heeft BackupAgent klanten in heel Europa en Amerika. BackupAgent levert een kant-en-klare oplossing voor automatische online en lokale backup en recovery van bedrijfsdata. Partners kunnen deze oplossingen ook onder eigen naam leveren. Het management van BackupAgent is een combinatie van Delftse innovatie en IT-veteranen. Ondersteuning en service zijn voor BackupAgent even belangrijk als productkwaliteit. Dit uit zich bijvoorbeeld in installatie- en onderhoudsservices door gespecialiseerde technici na aanschaf. Maar ook in de mogelijkheid van dagelijkse monitoring van backups. Voor meer informatie: www.backupagent.com.

Voor meer informatie:

Progress Communications
Jan Willem Alphenaar
Telefoon: 020 – 363 11 52 / 06 - 109 62 071
E-mail: janwillem@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl
kijk voor meer persberichten op: www.onlinepersbericht.nl.

Verstreken tijd: 17 jaar en 182 dagen
BackupAgent BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl