www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 97 dagen geleden)
Bedrijf:

DEVICEWALL VERSIE 5 BREIDT USB BEVEILIGING UIT NAAR WINDOWS VISTA

Bekroonde software oplossing beschermt beveiligingsinvestering voor toekomstige technologische upgrades

LEIDSCHENDAM - (14 oktober 2008) – Pillar Solutions BV (www.pillar-solutions.nl), leverancier van systeem-, netwerk- en storage management software, maakt hierbij bekend dat versie 5 van de bekroonde endpoint security oplossing Devicewall beschikbaar is.

DeviceWall voorkomt het ongeoorloofd verbinding maken tussen (persoonlijke) verwijderbare media en bedrijfs PC's en laptops, waardoor de grens tussen persoonlijke en bedrijfsgegevens bewaard blijft. Dit beschermt het netwerk tegen ongewenste indringers zoals virussen en trojans en voorkomt diefstal van bedrijfsgegevens. DeviceWall biedt een intelligent alternatief voor het compleet afsluiten van desktops en staat toe dat geautoriseerde gebruikers ongestoord data met PC's kunnen uitwisselen op basis van policies.

Devicewall ondersteunt met deze nieuwe versie 5 nu ook Windows Vista clients, waardoor deze ook kunnen profiteren van USB beveiliging en gegevensencryptie, zodat beheerders ook in heterogene omgevingen met een en dezelfde beveiligingsoplossing uit de voeten kunnen.

Kevin J. Smith, vice president van FrontRange, de producent van Devicewall, zegt hierover: “We zien dat steeds meer bedrijven Windows Vista implementeren als clients in hun bedrijfsnetwerk. Hierdoor is het belangrijk dat zij op deze machines dezelfde beveiligings policies kunnen toepassen als voorheen. Door de introductie van Windows Vista ondersteuning in DeviceWal 5.0 is men ervan verzekerd dat investeringen in beveiligingsoplossingen hun waarde behouden bij het toevoegen van Vista PC’s aan het netwerk.”

DeviceWall versie 5 is de eerste nieuwe productversie sinds FrontRange Solutions in april 2008 Centennial Software overnam. Eerder dit jaar kende SC Magazine de “Best Buy” status toe aan DeviceWall.

DeviceWall gebruiker Richard Thomas van gemeente Wyre schafte DeviceWall aan nadat een digitale camera van een medewerker, waarop een met een virus besmette foto aanwezig was, aangesloten werd op het bedrijfsnetwerk. De verspreiding van het virus resulteerde erin dat het e-mail systeem 2 dagen uit de lucht was. “Wij werden ernstig benadeeld toen het virus zich over ons netwerk verspreidde. We moesten ons ervan verzekeren dat we in de toekomst proactief in plaats van reactief kunnen zijn – zodat we het gebruik van verwijderbare opslagmedia kunnen beheren en controleren.”

DeviceWall verschaft centraal beheer van beveiligings policies die de toegang van computer gebruikers regelen tot alle types draagbare opslagmedia voor het gehele bedrijfsnetwerk. Het geeft beheerders de mogelijkheid om individuele opslagtypes te beheren evenals uitgebreide rapportages te maken die het gebruik van verwijderbare opslagmedia in kaart brengen.

Een volledig functionele evaluatie versie van Devicewall is beschikbaar via de Pillar Solutions website.

###

Over Centennial Software / Frontrange Solutions
Centennial software werd in april 2008 overgenomen door FrontRange Solutions en is een toonaangevende ontwikkelaar van IT Audit & Netwerk Inventarisatie, Software Asset Management (SAM) en Endpoint Security software. Centennial Discovery, License Manager en DeviceWall worden door meer dan 6.000 bedrijven wereldwijd gebruikt om hun IT assets, license compliance en netwerk beveiliging te beheren.
Website: www.centennial-software.com

Over Pillar Solutions
Pillar Solutions is een vooraanstaand leverancier van Systeem, Netwerk & Storage Management software voor Windows netwerken. Over de jaren hebben wij een reputatie opgebouwd voor het leveren van top kwaliteit software in combinatie met uitstekende technical support. Pillar Solutions specialiseert zich in 'best-of-breed' software oplossingen voor Desktop Management, Storage Management, Exchange & E-mail Content Management en Performance & Availablity Management. Door nauw contact met zowel de leveranciers als de eindgebruikers van onze producten, streven wij ernaar om de door ons geleverde producten optimaal in te zetten en voortdurend te verbeteren. Al onze producten kunnen gedurende 30 dagen geheel vrijblijvend uitgeprobeerd worden. Pillar Solutions is opgericht in 1993 (toen bekend onder de naam SyMark Software) en heeft kantoren in Nederland en Engeland.

Websites: www.pillar-solutions.nl, www.pillar-solutions.com

Indien u vragen heeft over dit bericht kunt u contact opnemen met ons.

Contact informatie:

Pillar Solutions BV
H. v. Randwijkstr. 53 Tel. 070 – 4190502
2264 XM Leidschendam Fax 070 – 4190503
Email info@pillar-solutions.nl
Website www.pillar-solutions.nl

###

All trademarks are property of their respective owners.

Verstreken tijd: 18 jaar en 97 dagen
Pillar Solutio.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl