www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Hybris ondersteunt speciaalzaken van V-ZUG met Commerce Suite

Flexibele software biedt meer mogelijkheden en verlicht de werkdruk bij de klantenservice

Leverancier van huishoudelijke apparatuur V-ZUG AG heeft de Commerce Suite van hybris sinds een aantal maanden geïmplementeerd. Het Zwitserse bedrijf dat voornamelijk is gespecialiseerd in keukenapparatuur en witgoed stelt met deze suite speciaalzaken in de gelegenheid om snel en eenvoudig losse onderdelen te bestellen. Een nieuwe functionaliteit van de Commerce Suite is dat de verkoopspecialisten op ieder gewenst moment toegang hebben tot de elektronische catalogus. Daarnaast worden met deze oplossing de vele administratieve taken weggenomen bij de klantenservice, aangezien klanten nu direct in contact worden gebracht met het desbetreffende verkooppunt.

De oplossing, die tot nu toe werd gebruikt voor sales-activiteiten, heeft zijn limiet bereikt als het gaat om het technische gebruik en de systeemmogelijkheden. V-ZUG was toe aan uniform gebruikersbeheer alsook een oplossing die zelf aanpassingen kan maken. Uiteindelijk heeft V-ZUG de bestaande oplossing op basis van een uitklapmenu geïntegreerd met de retail-portals van speciaalzaken. Op deze manier kan de klant eenvoudig meer informatie raadplegen door op het benodigde onderdeel te klikken in het uitrolmenu, waarna een product direct in de digitale winkelwagen geplaatst kan worden.

“Ons vorige systeem was erg moeilijk te onderhouden en niet erg gebruiksvriendelijk”, zegt Markus Dittli, groepshoofd van Applications Products bij V-ZUG AG. “Met de Commerce Suite van hybris waren we al overtuigd van de werking door de reeds bestaande mogelijkheden voor onze winkel in vervangende onderdelen. Daarnaast zijn we erg blij dat we zelf zaken kunnen aanpassen en uitbreiden.”

Momenteel hebben al ruim vijftig speciaalzaken toegang tot de webcatalogus. De catalogus heeft bijgedragen aan de vermindering van de werkdruk bij de klantenservice van V-ZUG, doordat het aantal aanvragen van onderdelen sterk is verminderd. Daarnaast is het bestelproces nu veel gelijkmatiger verdeeld en vergt minder werkzaamheden van de klantenservice dan bij de vorige oplossing.

“Duidelijke en uniforme werkprocessen spelen een zeer belangrijke rol voor bedrijven die zich richten op de toekomst”, legt Henk-Jan van der Weide, regional manager hybris Benelux, uit. “V-ZUG AG heeft met de e-commerce oplossing van hybris een aantal belangrijke tools in handen, die mogelijkheden bieden voor een servicegerichte toekomst en tevens de taken voor de medewerkers verlichten.”

(368 woorden)

BERICHT VOOR DE REDACTIE

About V-ZUG AG

V-ZUG AG is the Swiss market leader in the area of household appliances. It develops, produces and sells high-quality appliances for the kitchen and laundry. This market position already commits ZUG to enormous efforts. Over three million appliances are in operation in Switzerland ¬– in every second Swiss household a ZUG appliance is helping with cooking, frying, baking, dishwashing, laundry or drying. If V-ZUG AG, which was founded in 1913, were to not only maintain the significance of its position but also expand on it, it would above all be due to the fact that the laundry and kitchen appliances from ZUG reflect a philosophy that is especially tailored to the desires of the Swiss buyer. This includes, above all, frugality in use, longevity and the careful use of resources. The employees, numbering around 1,200, achieved a turnover of CHF 412.5 million in 2007. Part of V-ZUG AG are the subsidiaries SIBIR Haushalttechnik AG and F. Gehrig AG with a total turnover of CHF 62.6 million.

Over hybris
Hybris is leverancier van multi-channel communicatie- en e-commerce software. Het bedrijf heeft een duidelijke visie op het gebied van consistentie, coördinatie en personalisatie van informatie binnen de verschillende kanalen in alle fases van de levenscyclus van de klant. Dit heeft geresulteerd in een geïntegreerde oplossing die industrialisatie en automatisering van communicatie-, sales- en supportprocessen ondersteund. Deze oplossing is innovatief in dit vakgebied en laat implementaties soepel verlopen. Daarnaast kunnen bedrijven hun single-site, multi-site en multi-channel communicatie stap voor stap beheren.

Hybris is opgericht in 1997. Het bedrijf heeft in het verleden goede groei- en winstresultaten behaald en heeft sterke groeiambities voor de toekomst. Het hoofdkantoor is gevestigd in München en andere kantoren bevinden zich in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Zwitserland en Zweden. Internationale aanwezigheid wordt mede ondersteund door zakelijke en technologiepartners in Europa en de VS. Hybris heeft wereldwijd 150 klanten en onderhoudt ruim 1.500 websites. Het klantenbestand omvat onder andere Zavvi, TUI, Lufthansa, Puma, Ulla Popken, Nokia, Reebok, Grundfos, Demag, Sika, Hagemeyer, Phonak en Bechtle.

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
Tel: +31 (0)40 266 1130
E-mail: hybrisbenelux@octanepr.com www.octanepr.com

Voor algemene informatie over hybris of zijn producten kunt u contact opnemen met Henk-Jan van der Weide:
Tel: +31 (0)20 521 9333
E-mail: henk-jan.vanderweide@hybris.com www.hybris.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 107 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
SAP Hybris contact  

+31 73 645 7500
www.hybris.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl