ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 84 dagen geleden)
Bedrijf:

Jacob den Houting treedt toe tot de directie Qics Software

Katwijk, 1 oktober 2008 – Jacob den Houting treedt per 1 oktober toe tot de directie van Qics bv. Hij vormt samen met de oprichters van Qics, Mark Velthuijsen en Eddy Plasier, de directie.

Groei
Qics Software is een snel groeiend bedrijf dat na de oprichting van de tweede vestiging in Slowakije, begin 2008, volop in beweging is. Tijd om iemand aan het roer te hebben die ervaren is in het uitbouwen van snelgroeiende organisaties. Mark Velthuijsen: “Jacob is een visionair met gevoel voor ICT en heeft als directeur en adviseur vele jaren ervaring in het bedrijfsleven”. Eddy Plasier vult aan: “Met de komst van Jacob, zijn wij in staat om onze groeistrategie verder uit te voeren. Het is inderdaad echt de juiste man op de juiste plaats.”

Verwachting
“Ik ben sinds de oprichting van Qics bij het bedrijf betrokken en ken de organisatie en de groeipotenties goed. Daarom was het voor mij niet moeilijk om een keuze te maken toen duidelijk werd dat Qics behoefte heeft aan een operationeel directeur. Het voelt goed en ik verwacht dat we samen Qics een volgende stap kunnen laten zetten”, aldus Jacob.

Over Jacob den Houting
Jacob den Houting (43) is registeraccountant en in die rol sinds de oprichting van Qics betrokken bij het bedrijf. Hij was sinds 1995 vennoot van Perdaan Den Houting Hendriksen Accountants (voorloper van Jan© Accountants) en bestuurslid van het Koninklijk NIVRA. Jacob is medeverantwoordelijk voor het succes van JAN© Accountants, een innovatieve organisatie die als vernieuwer geldt binnen de accountancy sector. Na zijn vertrek bij JAN© Accountants eind 2007, is Jacob als commissaris bij Qics betrokken gebleven.

Over Qics
Qics B.V. is ISV (Independent Software Vendor) met een focus op het ontwikkelen van software voor dienstverlenende organisaties, het leveren van Business Intelligence oplossingen en Product Development. Qics is drievoudig Microsoft Gold Certified Partner, SAP Business One Software Solution Provider en Exact Software Development Partner. Qics is in 2000 opgericht en heeft vestigingen in Katwijk (Nederland) en Žilina (Slowakije). Qics werkt voor corporate organisaties als ABN AMRO, KLM en ING, maar ook voor het MKB. QicsTime, QicsPlanner en Qics Basis Data warehouse zijn producten van Qics.
www.qics.nl


*** Noot voor de redactie ***
Voor meer informatie over dit bericht:

Qics Software
Cp.: Martin de Jong
m.dejong@qics.nl
Valkenburgseweg 89
2223 KC Katwijk
06 - 42 59 03 97
071 - 750 1530
www.qics.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 84 dagen
Qics contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl