www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 94 dagen geleden)
Bedrijf:

Headsetwinkel uitgeroepen tot beste reseller Plantronics headsets in Nederland

Utrecht, 1 oktober 2008 - Headsetwinkel is de beste leverancier op het gebied van Plantronics headsets in Nederland volgens distributeur GO Telecom. De prestaties van Headsetwinkel zijn bekroond met een award. Dit is vorige week bekend gemaakt tijdens het GO Telecom Dealer Event op 25 september.

Een headset is geen ingewikkeld product en om een headset te gebruiken hoeft men geen technicus te zijn. Het bedrijfsleven weet echter vaak niet welke meerwaarde headsets hebben voor hun organisatie. Op dit terrein valt nog veel te winnen en daarom is het verkopen van headsets aan de andere kant tegelijkertijd ook een kunst.

Deze kunst beheerst Headsetwinkel. De verkoopvaardigheden van Headsetwinkel zijn bekroond met de award ‘Beste leverancier PlantronicsHeadsets.nl’ welke werd uitgereikt tijdens het GO Telecom Channel Partner Event. Uit 750 resellers heeft GO Telecom drie resellers genomineerd die in aanmerking komen voor de award: Shop4Telecom, SB Commerce en Headsetwinkel. De prestaties van de genomineerden worden in kaart gebracht en aangevuld met waarden op het domein van assertiviteit, creativiteit en campagnes, consistent aanbieden van headsets en het uitvoeren van activiteiten.

Het is juist nèt dat beetje extra waardoor Headsetwinkel de award in de wacht heeft gesleept. Björn Heisterkamp, Marketing Manager van GO Telecom: “Tegenwoordig speelt het online aanbieden van producten een steeds belangrijkere rol.

Headsetwinkel heeft online een dominante positie en heeft bewezen dit consistent uit te dragen naar haar klanten. Natuurlijk spelen omzet en verkoop een aantoonbare rol. Maar bij Headsetwinkel heerst een duidelijke filosofie en een creatieve sfeer die deze organisatie zo onderscheidend maakt. Om de lijnen uit te zetten naar een zekere toekomst, is een dergelijke bedrijfsopvatting onontbeerlijk.”

Manager van Headsetwinkel, Patrick van Rosengarten, is uiterst tevreden met de award. “Wij hebben al jarenlang een goede relatie met GO Telecom en een enorme commitment naar het merk Plantronics. Bij een headset komt heel wat meer kijken dan alleen prijs. Onze mix van een hoogwaardig kennisniveau, creativiteit en een totaalaanbod heeft ons een sterke positie op de markt opgeleverd. Dit heeft zich uitbetaald met deze award. Ik ben met recht trots.”

Voor meer informatie over headsets zie: www.headsetwinkel.nl

Noot voor de redactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Francois Bakker, PR & Communicatie, telefoon 030 - 669 12 23, e-mail fbakker@headsetwinkel.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 94 dagen
Headsetwinkel... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR