www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 137 dagen geleden)
Bedrijf:

Cisco biedt een kijkje in leven van beroemdheden met de webserie ‘Digital Cribs’

Hotlinks:
Amsterdam, 22 september 2008 – Cisco kondigt een nieuwe online serie aan, genaamd Digital Cribs <http: www.digitalcribs.com />. Deze serie biedt kijkers inzicht in de manier waarop beroemdheden uit de internet-, entertainmentbranche of sportindustrie omgaan met technologie in hun dagelijks leven. Naast de serie roept Cisco aankomende filmmakers op hun eigen aflevering te maken, waarin consumententechnologie op verrassende wijze wordt toegepast. De top tien winnende filmpjes, geselecteerd door Cisco en Filmaka <http: www.filmaka.com />, ontvangen ieder een geldbedrag van 7500 dollar. De bezoekers van de site kunnen ook stemmen.

De top tien publiekswinnaars ontvangen ieder 5000 dollar.

De serie ‘Digital Cribs’ heeft als doel het mysterie van technologie te ontrafelen en de conversatie op te starten over hoe consumententechnologie bijdraagt aan een digitale levensstijl. Op de “Digital Cribs”-website staat ook een aantal afleveringen, die een beeld geven van de dagelijkse beslommeringen van de sterren thuis en tijdens hun werk. Tevens biedt de site de mogelijkheid te communiceren met de deelnemende ‘celebs’ voor meer achtergrondinformatie over hun bezigheden.

Daarnaast krijgen aankomende filmmakers van over de hele wereld via Cisco de mogelijkheid zelf een aflevering te maken en daarmee een geldbedrag te winnen. De winnende aflevering wordt op de ‘Digital Crib’-website vertoond. Deze filmpjes laten zien hoe mensen van diverse pluimage technologie op een nieuwe, maar vooral opvallende manier in hun dagelijks leven toepassen.

Ken Wirt, vice president, Consumer Marketing van Cisco <http: blogs.cisco.com 116 bio authors>: “Consumenten hebben vandaag de dag talloze nieuwe mogelijkheden om technologie te gebruiken in hun dagelijks leven. Denk bijvoorbeeld aan het gemak waarmee tegenwoordig contact wordt onderhouden met familie en vrienden van over de hele wereld en het delen van digitale content wereldwijd. ‘Digital Cribs’ helpt bij de beeldvorming van wat mensen al ervaren in hun eigen leefomgeving.”

Op 9 september jl. startte Filmaka met de ontwikkeling van een aantal korte non-fictie films. Filmaka is een mondiale digitale entertainment studio en creatieve gemeenschap voor aankomende filmmakers, De eerste drie online afleveringen volgen NBA-basketbalster Shane Battier van de Houston Rockets <http: rockets www.nba.com />, videoblogger Megan Asha en videomaker Lincoln Schatz <http: www.lincolnschatz.com />. Nieuwe webafleveringen worden iedere drie maanden gedurende het hele jaar uitgebracht.

Voor de laatste afleveringen bezoek de website www.DigitalCribs.com.



Over Cisco Systems

Cisco (NASDAQ: CSCO) is wereldwijd marktleider op het gebied van netwerkoplossingen. Deze veranderen de manier waarop mensen met elkaar verbonden zijn, communiceren en samenwerken. Meer informatie over Cisco is beschikbaar via www.cisco.com. Nieuws, achtergronden en foto’s vindt u in de Cisco Newsroom: newsroom.cisco.com. Cisco-apparatuur wordt in Europa geleverd door Cisco Systems International BV, een volledige dochteronderneming van Cisco Systems, Inc.

Voor meer informatie:

Cisco
Liesbeth Boschloo
Tel. 020 357 3894
Mob. 06 5252 9440
E-mail: lboschlo@cisco.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis / Chantal Schepers / Jarka Bloemberg
Tel: 0317-410483
E-mail: cisco@whizpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 137 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu