www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 62 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Hitch start leergang Business Intelligence

 ’s-Hertogenbosch, 18 september 2008

Hitch, leverancier van trainingen en opleidingen voor IT-specialisten en onderdeel van SAP-specialist Ctac, start op 29 september 2008 een leergang Business Intelligence (BI) voor SAP-gebruikers. De nieuwe leergang is volledig gebaseerd op versie 7.0 van SAP BI.

Binnen de leergang Business Intelligence is het dit jaar voor het eerst mogelijk om de verschillende modules ook apart te volgen. Daarnaast kunnen deelnemers ook een individueel maatwerkleertraject samenstellen op basis van de modules. Met deze modulaire aanpak speelt Hitch in op een toenemende vraag vanuit de markt naar meer maatwerk op SAP-opleidingsgebied.

Details
Onderwerp: leergang Business Intelligence
Locatie: Hitch, Goudsbloemvallei 25, ’s-Hertogenbosch
Datum aanvang: 29 september 2008
Informatie en aanmelding: Hitch, tel.: 073-692 0 521, www.hitch.nu.

# # #

Over Hitch
Hitch (High Impact Training en Change Management) is onderdeel van SAP-specialist Ctac (www.ctac.nl). Hitch biedt IT-gebruikers en -specialisten praktische trainingen en workshops in het gebruik en beheer van SAP-systemen. Hiervoor maakt het gebruik van de zelf ontwikkelde HITTM-methode Het bedrijf combineert technische kennis met ervaring in veranderingsmanagement en biedt zijn deelnemers op die manier een uitgebalanceerd aanbod van trainingen en workshops met betrekking tot SAP-implementaties aan.

Voor meer informatie: www.hitch.nu.

Over Ctac
Ctac is een ICT-dienstverlener gespecialiseerd in SAP-oplossingen, actief in Nederland, België en Duitsland. Activiteiten bestaan uit implementatie, integratie en beheer van SAP-systemen en hiervan afgeleide activiteiten, zoals systeemupgrades en systeemoptimalisaties. De onderneming is SAP Gold Partner en de grootste SAP reseller in Nederland voor middelgrote ondernemingen. In België is Ctac Silver Partner van SAP. Tot de klantenkring behoren ruim 600 organisaties in handel en industrie, zakelijke dienstverlening, retail, (semi-)overheid en universiteiten. Ctac had per ultimo juni 2008 425 medewerkers in dienst. Het hoofdkantoor is gevestigd in ’s-Hertogenbosch (Nederland). Ctac is genoteerd aan Euronext Amsterdam (ticker: CTAC). Voor meer informatie: www.ctac.nl.

Noot voor de redactie, niet voor publicatie:
Voor meer informatie:


Namens Ctac N.V.
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Sabine Steen-Lakerveld / Daniëlle Adam
Tel.: 030-656 5 070
E-mail: ctac@lvtpr.nl
Recent van Ctac  
Ctac ziet groeikansen door innovatie in hybride cloud en AI

Ctac realiseert lichte omzetgroei in transitiejaar 2025

Lichte stijging resultaten in derde kwartaal 2025

Verstreken tijd: 18 jaar en 62 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Ctac contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl