www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 75 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Talk & Vision stelt videoconferencing-expert Scott Taylor aan als Country Manager UK

Linschoten, 12 september 2008 – Talk & Vision, specialist in videoconferencing, heeft met de aanstelling van Scott Taylor (40) een expert op het gebied van videoconferencing binnengehaald. In zijn nieuwe functie als Country Manager UK is Scott verantwoordelijk voor het behalen van groei voor Talk & Vision binnen de competitieve Britse markt.

Scott heeft ruim 12 jaar ervaring binnen de videoconferencing-markt en hij is onder andere werkzaam geweest als Sales manager, Commercieel directeur en Support Manager bij Alcatel, Videocall en Margolis. Hier deed hij ervaring op met de ontwikkeling van nieuwe producten en managed services en heeft hij de groei van videoconferencing op de voet kunnen volgen. Zo zag hij onbetrouwbare, gammele systemen uitgroeien tot de huidige HD telepresence systemen, die internet gebruiken en beeld- en geluidskwaliteit van hoog niveau leveren.

“Groot Brittannië is een eiland, waardoor we al veel langer zijn aangewezen op innovatieve communicatiemiddelen als videoconferencing”, zegt Scott Taylor. “Talk & Vision is al marktleider op het Europese vasteland en mijn doel is dit ook voor Groot Brittannië te realiseren.” Scott zal zich hierbij vooral focussen op services. “De Britse markt voor videoconferencing is een competitieve markt met veel aanbieders. Een fantastische uitdaging dus om binnen korte tijd een grote groei voor Talk & Vision te realiseren”, aldus Scott Taylor.

Sven Lagerweij, Managing Director van Talk & Vision: “De Britse markt is een uitdagende markt voor Talk & Vision. Met de aanstelling van zwaargewicht Scott Taylor als Country Manager UK verwachten we onze huidige stabiele positie verder uit te kunnen bouwen en binnen korte tijd een sterke groei te realiseren. De ervaring die Scott heeft met het ontwikkelen van managed services is erg waardevol voor Talk & Vision. Zijn kennis van en visie op services met betrekking tot videoconferencing kunnen we voor heel Europa aanwenden.”



Noot voor de redactie:
Bijgaand een foto op hoge resolutie van Scott Taylor, Country Manager UK bij Talk & Vision.



Over Talk & Vision
Sinds de start in Nederland, 10 jaar geleden, realiseert Talk & Vision een gezonde en veelbelovende groei in videoconferentie oplossingen voor een groot aantal bedrijven uit verschillende sectoren. Naast de benodigde hardware ligt er een duidelijke focus op een groot aantal aanvullende diensten vanuit verschillende vestigingen in Europa. Het gaat hierbij om internationale service en support, consultancy, training, webconference en videomeeting services. Talk & Vision is geautoriseerd partner van TANDBERG, Polycom en Sony, waardoor haar klanten verzekerd zijn van een onafhankelijk advies. Het complete portfolio maakt volledige outsourcing van de videoconferentie activiteiten aan Talk & Vision mogelijk. Meer informatie op: www.talkandvision.com

Voor meer informatie:
Marcommit PR
Ellis Akkermans
talkandvision@marcommit.nl
035 – 58 22 730

Verstreken tijd: 18 jaar en 75 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Talk & Vision contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu