www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

Autodesk neemt ECSCAD-technologie over van Mensch und Maschine Group

Autodesk, Inc., marktleider in 2D- en 3D-ontwerpsoftware, heeft een definitief akkoord bereikt met Mensch und Maschine Deutschland GmbH over de overname van alle activa, inclusief het assortiment ECSCAD-producten, van Elektro-CAE-Software GmbH (ECS). ECS is een toonaangevende aanbieder van CAD-oplossingen voor de elektrotechnische sector. Met de overname geeft Autodesk zijn Digital Prototyping-pakket voor de manufacturing-industrie een flinke duw in de rug en biedt het de ontwerpers van elektrotechnische componenten, installaties en besturingssystemen meer mogelijkheden. De voorwaarden van de aankoop zijn niet openbaar gemaakt.

Met de overeenkomst onderstreept Autodesk zijn streven om de meest uitgebreide en veelzijdige CAD-software voor elektrotechnische ontwerpers op de markt te brengen.

ECSCAD is een uitstekende aanvulling op AutoCAD Electrical, een pakket om snel en accuraat schematische ontwerpen te genereren. Beide applicaties zijn gebaseerd op het AutoCAD-platform, waardoor functionaliteits- en prestatieverbeteringen snel en gemakkelijk door te voeren zijn. Autodesk verwacht dat het met de overname van ECSCAD het gebruik van elektrotechnische CAD-oplossingen kan uitbreiden naar de Europese industriesegmenten die gebruik maken van databasegedreven applicaties.

De transactie wordt vermoedelijk in het derde kwartaal van het fiscale jaar 2009 afgerond, onder voorbehoud van de gebruikelijke sluitingsvoorwaarden en de goedkeuring van de toezichthouders.

“Met de overname van ECS kan Autodesk de elektrotechnische ontwerpers in Europa de beste oplossingen bieden voor al hun projecten, zelfs de meest grootschalige,” aldus Robert “Buzz” Kross, senior vice president Manufacturing Solutions van Autodesk. “De ECS- technologie geeft de Digital Prototyping-applicaties van Autodesk een enorme boost, en stelt een breder publiek in staat complete digitale prototypen te creëren waarin mechanisch en elektronisch design hand in hand gaan”.
De directeur van Elektro-CAE-Software, Günter Manz, voegt daaraan toe: “De combinatie van ECS en Autodesk opent deuren naar nieuwe en verbeterde werkomgevingen, die gesloten zouden blijven als je met beide applicaties afzonderlijk werkt. De kracht van de nieuwe combinatie ligt in het feit dat elektrotechnische ontwerpers de tools en de methoden kunnen kiezen die het best aansluiten bij hun verschillende ontwerpbehoeften”.



Noot voor de pers
Meer informatie over Autodesk en de overname van Elektro-CAE-Software GmbH en de ECSCAD-technologie kan opgevraagd worden bij Serge Beckers, telefoon: 026-4431523 of per e-mail: serge.beckers@wisse-worldcom.nl.

Over Mensch und Maschine Software
Mensch und Maschine Software SE (M+M) een toonaangevende leverancier van Computer Aided Design en Manufacturing (CAD/CAM)-software. Het bedrijf heeft vestigingen in Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Frankrijk, Italië, het Verenigd Koninkrijk, België, Zweden, Polen, Roemenië, de Verenigde Staten, Japan en de Asia-Pacific-regio. M+M’s uitgebreide productassortiment omvat CAD/CAM-oplossingen in verschillende prijsklassen en van verschillende complexiteit, voor sleutelsectoren als werktuigbouwkunde, elektrotechniek, architectuur en de geo-industrie. M+M is in 1984 opgericht en heeft zijn hoofdkantoor in Wessling, in de buurt van München. In 2007 behaalden de 327 werknemers van het bedrijf gezamenlijk een omzet van EUR 212,9 miljoen. M+M is aan het zogeheten “Prime Segment” van de beurs van Frankfurt genoteerd.

Over Elektro-CAE-Software (ECS)
ECS is in 1993 opgericht en is gevestigd in Donzdorf, bij Stuttgart. ECS is een toonaangevende leverancier van database-georiënteerde ECAD-systemen. Het bedrijf heeft zich in het verleden voornamelijk gericht op de mechanical engineering-sector, maar heeft recentelijk zijn aandacht tevens gevestigd op het groeiende aantal energieleveranciers en constructiebedrijven. Deze klanten gebruiken ECSCAD voor hun elektrotechnisch ontwerp en voor de ontwikkeling van grotere bouwterreinen. Zij profiteren bovendien optimaal van de database-georiënteerde online multiuser-benadering van ECSCAD.

Over Autodesk
Autodesk is wereldwijd marktleider in 2D- en 3D-ontwerpsoftware voor de werktuigbouwkundige, de bouwkundige en constructie-industrie en de media- en entertainment-industrie. Sinds de introductie van AutoCAD in 1982 heeft Autodesk het breedste portfolio ontwikkeld van geavanceerde oplossingen voor het maken van digitale prototypen. Gebruikers kunnen daarmee hun ideeën ervaren voordat ze werkelijkheid zijn. Fortune 1000 ondernemingen maken gebruik van Autodesk-producten voor het visualiseren, simuleren en analyseren van de werking van hun ontwerpen. Vanaf de eerste fase in het ontwerpproces kunnen ze daardoor tijd en geld besparen, de kwaliteit verbeteren en innovaties koesteren. Meer informatie is te vinden op www.autodesk.com

Safe Harbor-verklaring:
Dit persbericht bevat verklaringen gericht op de toekomst die risico’s en onzekerheden kunnen bevatten, waaronder verklaringen omtrent de invloed van de overnames van Autodesk en de verwachte bedrijfsresultaten. De werkelijke resultaten kunnen onder andere door de volgende factoren verschillen van de in dit persbericht genoemde resultaten: problemen bij de overname en de daaropvolgende integratie van bedrijven in de bedrijfsstructuur van Autodesk, het feit dat bepaalde marktsegmenten al dan niet naar verwachting groeien, de concurrentiestrijd in de software-industrie en de antwoorden van de concurrentie op de overname, de mate waarin Autodesk succesvol is in het ontwikkelen van nieuwe producten of het veranderen van bestaande producten en de mate waarin deze geaccepteerd worden. Verdere informatie over factoren die de financiële resultaten van Autodesk zouden kunnen beïnvloeden, is te vinden in het zogeheten ‘Form 10-K report’ over het jaar dat op 31 januari 2008 eindigde, en in het zogeheten ‘Form 10-Q report’ over het kwartaal dat op 30 april 2008 eindigde. Beide rapporten liggen ter inzage bij de Amerikaanse Securities and Exchange Commission.
AutoCAD en Autodesk zijn geregistreerde handelsmerken van Autodesk, Inc., in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle andere merknamen, productnamen en handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaars. Autodesk behoudt zich het recht voor om het productaanbod en specificaties op ieder moment zonder voorafgaande kennisgeving te wijzigen en is niet aansprakel?k voor eventuele zet- of drukfouten in dit document.

© 2008 Autodesk, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Verstreken tijd: 18 jaar en 109 dagen
Autodesk contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR