ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 45 dagen geleden)
Bedrijf:

Scoot Media; de nieuwe naam voor De Heus Multi Response Media

Amsterdam, 2 september 2008 – Scoot Media is vanaf vandaag de nieuwe naam van De Heus Multi Response Media. Scoot Media is gespecialiseerd in het genereren van online leads, waarbij voor adverteerders door het gebruik van internet potentiële nieuwe klanten worden getraceerd. Sinds 1 januari 2008 is het bedrijf onderdeel van De Telefoongids Holding BV.

Het omvangrijke digitale platform van Scoot Media omvat duizenden affiliate websites en miljoenen double opt-in emailadressen. Dit platform biedt voor adverteerders van De Telefoongids de mogelijkheid om op ‘pay per performance’ basis consumenten interessante aanbiedingen te doen. Scoot Media brengt opdrachtgevers via het internet in contact met miljoenen potentiële klanten.

Het online marketing platform van Scoot Media bestaat uit e-mail marketing, virale marketing, banner advertising, affiliate marketing en lead generation. Scoot Media wordt gezien als voorloper in online marketing en is in Nederland marktleider in digitale response media. Met de overname van het bedrijf heeft De Telefoongids zijn online diensten aanzienlijk uitgebreid. De diensten van Scoot Media vormen een belangrijke component in de online en mobiele strategie van De Telefoongids Holding B.V.

Er is gekozen voor een nieuwe frisse huisstijl die goed past bij het dynamische karakter van het bedrijf. Naast de lancering van de nieuwe naam Scoot Media, heeft ook het domein Scoot.nl een nieuw jasje gekregen. Scoot.nl zal vooral worden ingezet voor adverteerders die zich richten op het zakelijke segment. Scoot Media beschikt ook over de grootste responsesite van Nederland voor consumenten, first-impressions.nl.

Over Scoot Media
Scoot Media is uitgever van digitale responseconcepten en tevens een ervaren direct marketing bedrijf. Scoot Media maakt gebruik van de nieuwste technieken, springt adequaat in op actuele (markt)ontwikkelingen en werkt samen met een aantal sterke partners. Scoot Media is de handelsnaam van Multi Response Media BV onderdeel van De Telefoongids Holding BV.

# # #

Noot voor de redactie
Voor meer informatie:

Marcel van der Molen
De Telefoongids Holding BV / De Telefoongids BV
Mobile: +31(0) 6 53 702 695
E-mail: m.molen@detelefoongids.nl
Internet: www.detelefoongids.nl

Robert Hommes of Tim Roemer
Scoot Media
Telefoon: +31(0)229 283 000
E-mail: rh@scootmedia.nl of tr@scootmedia.nl
lnternet: www.scootmedia.nl

Thomas Cordes
Edelman
Telefoon: +31(0)20 30 10 980
E-mail: thomas.cordes@edelman.com
Internet: www.edelmanpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 45 dagen
Scoot Media contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl