www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 125 dagen geleden)
Bedrijf:

Gratis rijles aanvragen via narrowcasting en mobile marketing

Mobillion en Librium.TV ontwikkelen nationale campagne voor rijschoolhouders

Ede, 28 augustus 2008 – Mobillion gaat in samenwerking met Librium.TV, specialist in out of home-televisie een nationale campagne ondersteunen voor negenendertig bij de BOVAG aangesloten rijschoolhouders. Doel van de campagne is het promoten van rijscholen onder hun doelgroep zodat deze rijlessen gaan nemen.

Consumenten krijgen via digitale schermen op diverse drukbezochte plekken, zoals McDonald’s en het openbaar vervoer, een commercial van twintig seconden te zien, waarin de voordelen van een bij de BOVAG aangesloten rijschool worden toegelicht. Het gaat om een landelijke campagne, waarbij de rijschool op regionaal of zelfs op lokaal niveau kan adverteren.

Mensen die naar aanleiding hiervan geïnteresseerd raken in rijles, kunnen de naam van de rijschool sms’en en krijgen dan een gratis rijles aangeboden. Mobillion zorgt ervoor dat de respondent een sms retour krijgt en dat het ontvangen sms-bericht terecht komt bij de rijschoolhouder. In dat e-mailbericht staan de contactgegevens, waarna de rijschoolhouder direct contact kan opnemen om een afspraak in te plannen. De campagne loopt een jaar en gedurende die periode zullen vier verschillende commercials te zien zijn. De opbrengst van de retour sms wordt door Librium.TV en de Bovag geschonken aan het Ronald McDonald kinderfonds.

Mobillion is één van de marktleiders in Nederland op het gebied van sms en biedt tools voor de realisatie van sms / mms / 090X diensten, mobile marketing concepten en social media websites. Bij alle oplossingen worden de mogelijkheden van de mobiele telefoon en internet optimaal benut.



Over Librium.TV
Librium.TV, een deelneming van Telegraaf Media Nederland, is een dynamisch en snel groeiend mediabedrijf dat out of home TV kanalen opzet. Librium.TV is een full service organisatie en richt zich met de werkmaatschappijen op conceptontwikkeling, implementatie, beheer, content productie en exploitatie ten behoeve van eigen en externe digitale kanalen.

Librium.TV voorziet sinds september 2004 de McDonald’s filialen van een eigen tv-zender (Librium.TV) en digitale abri’s. Andere netwerken waarvoor Librium.TV de content productie en media-exploitatie verzorgt zijn: Veolia (220 bussen en treinen in Limburg en Brabant), Librium TV in de Metro (projectie op billboard formaat in de drie grootste metrostations van Amsterdam, Agency TV (bij alle grote mediabureaus) en diverse winkelcentra door heel Nederland. Kijk voor meer informatie over Librium.TV op www.librium.tv

Over Mobillion
Mobillion ontwerpt, ontwikkelt en beheert mobiele diensten en internetomgevingen voor profit en non-profit organisaties om communicatie en interactie te vergemakkelijken, te verbeteren en te versterken. Hierbij wordt interactie tussen mensen onderling (communities), tussen bedrijven en klanten (marketing) en tussen overheid en burgers vergroot. De oplossingen bestaan uit in-house ontwikkelde SMS, MMS en 090X diensten, mobile marketing en social media oplossingen, waarbij de mogelijkheden van de mobiele telefoon en internet optimaal worden benut. Mobillion B.V. heeft 28 medewerkers en is 100%-deelneming van Telegraaf Media Groep N.V. Voor meer informatie: www.mobillion.nl.

Voor meer informatie:

Mobillion
Marc Schoutens
Tel: 0318 648 833
marc.schoutens@mobillion.nl

Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
mobillion@whizpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 125 dagen
Mobillion B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Schneider Electric
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl