www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

TNT besteedt alle videoconferencing diensten uit aan Talk & Vision

Videoconferencing As A Service

Linschoten, 26 augustus 2008 - TNT heeft het totale beheer van haar videoconferencing systemen geoutsourced aan Talk & Vision. TNT heeft maar één projectmanager aangesteld voor videoconferencing. Alles wordt verder beheerd en gemonitord door Talk & Vision. Talk & Vision verzorgt alle verbindingen voor TNT, zowel één op één als met meerdere partijen tegelijk. Dat maakt het voor de gebruiker heel eenvoudig, de verbinding wordt 15 minuten voor aanvang van de meeting opgezet. Als men de kamer binnenkomt staat de verbinding al open, men hoeft zich alleen te concentreren op de inhoud van de meeting. Deze aanpak leidt nu al tot veel enthousiaste gebruikers. TNT signaleert een groei van 30-40% per maand. Het aantal locaties waar videoconferencing is geïmplementeerd is inmiddels gegroeid tot boven de honderd en neemt nog steeds toe.

Negen maanden na de officiële start van het project om CO2-uitstoot te verminderen en zakenreizen terug te dringen met 30% ziet TNT de eerste positieve resultaten van het inzetten van videoconferencing als onderdeel van het zogenaamde ‘Planet Me’ programma. Dit programma brengt TNT’s filosofie om het eerste post- en expressbedrijf ter wereld te worden dat emissievrij opereert in de praktijk.

Carin ten Hage, Program Director TNT Planet Me: “Om de CO2-uitstoot als gevolg van onze zakelijke vliegreizen te verlagen, moeten we deze reizen zo veel mogelijk beperken. Het is onze doelstelling om de zakelijke vliegreizen in 2008 met 20% te verminderen. Hiermee zal TNT in staat zijn om de CO2-emissies als gevolg van zakelijke vliegreizen met twee tot drie kiloton per jaar te verminderen. Tegelijkertijd levert dit jaarlijks een besparing op in reiskosten van 30% van het totale budget.”

Om de investering te valideren en het succes meetbaar te maken, verzorgt Talk & Vision samen met TNT rapportages om te kijken hoeveel reiskosten er zijn bespaard en tevens hoeveel CO2-uitstoot er per meeting per persoon is bespaard. Tot nu toe hebben deze cijfers alle verwachtingen overtroffen. De dienstverlening die Talk & Vision biedt aan TNT is een onderdeel van het Mavis programma dat Talk & Vision onlangs succesvol heeft ingevoerd.



Over Talk & Vision:
Sinds de start in Nederland, 10 jaar geleden, realiseert Talk & Vision een gezonde en veelbelovende groei in videoconferentie oplossingen voor een groot aantal bedrijven uit verschillende sectoren. Naast de benodigde hardware ligt er een duidelijke focus op een groot aantal aanvullende diensten. Het gaat hierbij om internationale service en support, consultancy, training, webconference en videomeeting services. Talk & Vision is geautoriseerd partner van TANDBERG, Polycom en Sony, waardoor haar klanten verzekerd zijn van een onafhankelijk advies. Het complete portfolio maakt volledige outsourcing van de videoconferentie activiteiten aan Talk & Vision mogelijk. Meer informatie op: www.talkandvision.com

Over TNT:
TNT N.V. biedt bedrijven en consumenten wereldwijd een breed scala aan post- en expressdiensten. TNT, waarvan het hoofdkantoor gevestigd is in Amsterdam, biedt toegang tot efficiënte netwerkinfrastructuren in Europa en Azië en breidt haar wereldwijde activiteiten uit om zo de prestaties van haar netwerken te maximaliseren. TNT is in meer dan 200 landen actief en heeft meer dan 161.500 medewerkers. In 2007 bedroeg de omzet van de onderneming € 11 miljard en het bedrijfsresultaat € 1.192 miljoen. TNT is genoteerd aan de beurs van Amsterdam. TNT is zich bewust van haar maatschappelijke verantwoordelijkheid als onderneming en heeft partnerschappen gevormd met het World Food Programme en het Milieuprogramma van de Verenigde Naties om wereldwijd tegen honger en milieuvervuiling te strijden.

Afgelopen jaar heeft TNT een wereldwijd milieuprogramma geïntroduceerd, Planet Me. Daarmee probeert TNT de transparantie omtrent de CO2-uitstoot van het bedrijf te vergroten, de CO2-emissies die het gevolg zijn van haar bedrijfsactiviteiten terug te dringen en haar 161.500 medewerkers, hun familie en vrienden en ook aannemers en leveranciers ertoe te bewegen ook hun eigen CO2-uitstoot te verminderen, zowel op het werk als thuis.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit PR
Marianne van Barneveld
talkandvision@marcommit.nl
035-582 27 30
06-53372153

Verstreken tijd: 18 jaar en 58 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Talk & Vision contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR