ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 102 dagen geleden)

Eigenaar Elhorst Eten & Drinken in Alkmaar maakt grootste Café Brulee ter wereld

De gerenommeerde stadsbrasserie Elhorst Eten & Drinken doet op koopzondag 7 september een serieuze poging om in de binnenstad van Alkmaar de grootste Café Brulee ter wereld te maken. Eigenaar Kees Elhorst maakt goede kans om met zijn circa 2.000 liter grote Café Brulee geschiedenis te schrijven in het Guiness Book of Records. Want nooit eerder schreef iemand zo’n gigantische Café Brulee op zijn naam.

Aanleiding voor de ludieke actie is het 45-jarig bestaan van Elhorst Eten & Drinken, dat onlangs van een geheel nieuw modern interieur is voorzien. Maar liefst tien mensen zijn ervoor nodig om de reusachtige Café Brulee te vervaardigen. Eigenaar Elhorst neemt geen risco’s en heeft Mikael Ekman van Cocktail&Cocktail, de uitvinder van de Café Brulee, bereid gevonden hem ter zijde te staan tijdens zijn recordpoging. Inmiddels heeft ook de gemeente Alkmaar alle medewerking toegezegd.

Ingrediënten
Café Brulee wordt gemaakt van sterke koffie met Monin karamel- en Monin vanillesiroop, slagroom en een grote kletskop. Elhorst heeft voor het exemplaar dat hij wil vervaardigen maar liefst 1500 liter sterke koffie, 125 liter karamelsiroop, 125 liter vanillesiroop, 300 liter slagroom en een grote kletskop nodig.
Om dat voor elkaar te krijgen worden door Bravilor Bonamat vier grote machines van het type B40 voor het horeca-etablissement aan de Laat 150 in Alkmaar geplaatst. “We hebben Douwe Egberts bereid gevonden om de koffie te leveren. De slagroom wordt gemaakt door Hollandia, eigendom van zuivelproducent Friesland Foods. De importeur Racke Nederland uit Almere zorgt voor de siroop”, legt Elhorst uit.

Koffie à la carte
Elhorst Eten & Drinken kent een lange geschiedenis in Alkmaar. De ouders van Elhorst vestigden zich al in 1963 in de kaasstad. De oorspronkelijke banketbakkerij veranderde door de jaren heen in een lunchroom annex brasserie en onderging enkele naamswijzigingen. Het etablissement is, naast zijn gezelligheid en lekkere gerechten, vooral bekend om de verschillende soorten koffie die er worden geschonken. “Vijf jaar geleden zijn wij begonnen met het serveren van Douwe Egberts koffie à la carte. In totaal staan bij ons een veertigtal verschillende soorten koffie op het menu. Daarmee zijn we de grootste in Alkmaar”, aldus Elhorst.

De poging om de grootste Café Brulee ter wereld te maken start op koopzondag 7 september om 12.00 uur. “We hopen om 15.00 uur klaar te zijn, waarna we het winkelend publiek willen laten meegenieten van onze eigen gemaakte Café Brulee.”


Noot voor de redactie:

Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met Kees Elhorst van Elhorst Eten & Drinken: T. 072-5113068

Verstreken tijd: 18 jaar en 102 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu