www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:

Vijfde Cisco Sales Associates Program van start in Amsterdam

146 studenten uit 40 landen volgen intensieve training

Amsterdam, 11 augustus 2008 – Cisco organiseert voor het vijfde achtereenvolgende jaar zijn Cisco Sales Associates Program (CSAP). Tijdens dit programma, dat in Amsterdam, Tokyo en Raleigh (North Carolina) van start gaat, worden afgestudeerde HBO’ers en WO’ers met maximaal drie jaar werkervaring in een jaar opgeleid tot Associate Sales Representative (ASR) of Associate Systems Engineer (ASE). In Amsterdam starten dit cursusjaar 146 mensen, afkomstig uit 40 landen.

Cisco verzorgt wereldwijd op drie locaties het Sales Associates Program: in Tokyo voor studenten uit Japan; in Raleigh, North Carolina voor studenten uit de VS, Canada en Azië (met uitzondering van Japan) en in Amsterdam, voor studenten uit Europa en emerging markets (Oost Europa, Rusland, Midden-Oosten, Afrika en Zuid-Amerika). In totaal starten dit cursusjaar 146 studenten.

Desmond Jas, Programmadirecteur CSAP bij Cisco: “Met 146 studenten uit veertig landen die hier het CSAP volgen, is het Cisco kantoor in Amsterdam internationaler dan ooit. Cisco zet zich in voor het bevorderen van diversiteit op de werkplek, wat duidelijk te zien is aan de verschillende studenten die deelnemen aan het CSAP. Tijdens een intensieve trainingsperiode van een jaar kunnen deze jonge en talentvolle mensen zich snel ontwikkelen en worden zij klaargestoomd voor succesvolle carrière binnen onze onderneming.”

De studenten volgen gedurende het jaar drie keer een praktijkstage in het land van herkomst om ervaring op te doen. Ook leren zij daarbij een functie te vinden en hun mogelijke toekomstige team kennen. De ervaring leert dat het curriculum van het programma goed aansluit bij de wensen van in- en externe klanten; in het veld is sprake van zeer weinig uitval en goede prestaties.

Mannen kiezen vaker voor techniek
In Amsterdam is 30 procent van de studenten vrouw en 70 procent man, waarbij meer mannen de systems engineer-opleiding dan de sales-opleiding volgen. In Tokyo is de verdeling tussen mannen en vrouwen gelijk, en in de Verenigde Staten is 38 procent van de studenten vrouw.

Binnenkort opent de assessment-website weer waar HBO en WO’ers zich kunnen aanmelden voor het CSAP voor het jaar 2009/2010: www.cisco.com/go/ciscograds.



Over Cisco Systems
Cisco (NASDAQ: CSCO) is wereldwijd marktleider op het gebied van netwerkoplossingen. Deze veranderen de manier waarop mensen met elkaar verbonden zijn, communiceren en samenwerken.

Meer informatie over Cisco is beschikbaar via www.cisco.com. Nieuws, achtergronden en foto’s vindt u in de Cisco Newsroom: newsroom.cisco.com.

Cisco-apparatuur wordt in Europa geleverd door Cisco Systems International BV, een volledige dochteronderneming van Cisco Systems, Inc

Voor meer informatie:

Cisco
Liesbeth Boschloo
Tel. 020 357 3894
Mob. 06 5252 9440
E-mail: lboschlo@cisco.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis / Chantal Schepers / Jarka Bloemberg
Tel: 0317-410483
E-mail: cisco@whizpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 31 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Proofpoint
Logo DartDesign
Logo Brightmine
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103890 persberichten
7047 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17569 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl