Amsterdam, 1 augustus 2008 ? Albelli, het consumentenmerk van Albumprinter, sluit een driejarige strategische overeenkomst met De Telegraaf. Lezers van ‘de krant van wakker Nederland’ kunnen via een aantal gerichte acties kennismaken met de fotoboeken van albelli. De Telegraaf herkent de groeiende markt van fotoboeken die via internet gemaakt worden, en sluit het contract met albelli op basis van ‘revenue share’.
Met de albelli-acties wil De Telegraaf zijn bestaande abonneehouders belonen en aan zich binden. Het is bijvoorbeeld mogelijk om de bezorging van De Telegraaf tijdens de vakanties stop te zetten. Na afloop van de vakantie ontvangt de Telegraaf-abonnee een Welkom Thuis-ansichtkaart met een kortingsbon voor het maken van een vakantiefotoboek.
Maar ook de buitenlandse editie van De Telegraaf biedt de juiste omgeving voor een gerichte vakantieactie. Mensen die in het buitenland De Telegraaf kopen, krijgen daarbij een bon. Vijf bonnen geven recht op een albelli-fotoboek.
“We zien dat de markt van persoonlijke fotoboeken sterk in opkomst is. De acties die we samen met albelli doen, vergroten de meerwaarde van een abonnement op De Telegraaf. Veel kranten belonen alleen nieuwe abonnees. Wij waarderen juist onze trouwe abonnees. Dit is voor ons een zeer persoonlijke manier om hen te bedanken en langer aan ons te binden”, zegt Charles Aalders, Manager New Business Consumentenmarkt bij De Telegraaf.
Voor het maken van een kwalitatief hoogstaand fotoboek kan iedereen het albelli-programma gratis installeren van de website
www.albelli.nl. Albelli-fotoboeken inspireren iedereen om zijn of haar persoonlijke fotoverhaal te vertellen. Het eindresultaat is een uniek fotoboek dat uitnodigt om samen in te kijken en te lezen, en herinneringen weer levend maakt.
Het albelli-programma is zeer gebruiksvriendelijk en biedt verschillende kaders en sjablonen. Op deze manier kan iedereen zijn of haar fotoboek geheel naar eigen inzicht indelen en vormgeven. Zo kan een foto als achtergrond dienen, bijvoorbeeld een close-up van het gras of de lucht. Ook is het mogelijk een eigen foto op de omslag te plaatsen. De Consumentenbond publiceerde in het juli/augustusnummer 2008 van de Digitaalgids een test van online fotoboeken. Het programma en de fotoboeken van Albumprinter/albelli komen als beste uit deze test.
Over albelliAlbelli is het consumentenmerk van Albumprinter. Het wordt momenteel aangeboden in Nederland, België, Duitsland en de Verenigde Staten. Binnenkort volgen het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk. Albumprinter werd in 2003 opgericht en heeft zijn hoofdkantoor in Amsterdam. Daarnaast zijn er kantoren in New Jersey en San Francisco. Albumprinter B.V. is een toonaangevende leverancier van fotoboeken, waarbij het onder meer zorgt voor de software, het afdrukken en de verwerking, marketing, fulfillment en klantenservice. Meer informatie is te vinden op
www.albelli.nl.
Over De TelegraafUitgeversmaatschappij De Telegraaf is primair actief in het uitgeven van dagblad De Telegraaf en het exploiteren van informatie via haar online kanalen. De Telegraaf is zeven dagen per week de grootste en meest gelezen krant van Nederland, met een gemiddeld bereik per dag van ruim 2,2 miljoen Nederlanders. Telegraaf.nl is een van de grootste en actuele nieuwsportals van Nederland. Samen met de special interest sites is Telegraaf.nl goed voor ruim 227 miljoen pageviews en ruim 3,4 miljoen unieke bezoekers per maand (NOM Print Monitor 2007-I/2007-II/STIR Mei 2008). Uitgeversmaatschappij De Telegraaf is een onderdeel van Telegraaf Media Nederland.
Voor meer informatie en hoge-resolutie beeldmateriaal van de fotoboeken:Lammers van Toorenburg Benelux PR
Stella Jansen en Hilde van Dijk
E-mail:
albelli@lvtpr.nl Tel.: +31 (0)30 65 65 070
Mob.: +31 (0)6 1850 1751
Uitgeversmaatschappij De Telegraaf B.V.
Charles Aalders
Manager New Business Consumentenmarkt
E-mail:
c.aalders@telegraaf.nl
Tel.: +31 (0)20 585 2978
Mob.: +31 (0)6 2049 8333