ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

B-able is eerste Utimaco Certified Gold Partner in Benelux

Met trots laat B-Able weten dat ze als eerste in de regio Benelux het Utimaco Certified Gold partner status heeft behaald. Dit is het resultaat van de juiste focus op de markt voor databeveiliging in combinatie met behalen van de benodigde certificeringen. “We zijn zeer trots de eerste Utimaco Certified Gold partner te zijn in de Benelux”; aldus Yuri Bobbert,directeur, B-able. “De vraag naar sterke en transparante databeveiliging neemt toe in de Benelux, waarbij kwaliteit een must is”.

B-able heeft de afgelopen tijd veel geïnvesteerd in opleidingen van zijn medewerkers en tegelijkertijd gewerkt aan vele en omvangrijke Utimaco projecten. Hierin vormen theorie en praktijk een goede mix. Dit uit zich in tevreden klanten en een goede samenwerking met Utimaco.

Utimaco biedt een zeer compleet portfolio voor databeveiliging. Met oplossingen voor onder andere data-encryptie, versleuteling van e-mail en bescherming tegen het verlies van data. Dit voor diverse operating systemen als Windows Vista. Hiermee is Utimaco de eerste en enige fabrikant welke samenwerkt met Windows Vista Bitlocker. Belangrijk hierbij is dat een gemengde omgeving van Utimaco SafeGuard clients en Windows Vista Bitlocker centraal kan worden beheerd vanuit de Utimaco SafeGuard management software.

"B-able is een flexibele organisatie met veel kennis . De sterke focus op IT security en de investeringen die ze reeds hebben gedaan in de Utimaco oplossingen, maken B-able voor Utimaco een zeer gewaardeerde partner", aldus Gauthier van Daele, Managing Director van Utimaco Safeware.

Over B-able

B-able is één van Nederlands meest gefocuste en oplossingsgerichte ICT-dienstverleners. Het team bestaat uit professionals die allen een jarenlange ervaring en uitgebreide kennis hebben op het gebied van ICT infrastructuren, de optimalisatie en de beveiliging ervan. Met deze kennis en ervaring is b-able in staat haar opdrachtgevers te voorzien van gedegen advies over hedendaagse en toekomstige ICT gerelateerde vraagstukken. De koers richting bedrijfsdoelstellingen van de opdrachtgever is daarin voor b-able leidend.

Over Utimaco Safeware

Utimaco Safeware is een wereldwijd toonaangevende producent van professionele oplossingen voor databeveiling. De Data Security Company maakt het voor middel- tot grote organisaties mogelijk data te beveiligen tegen aanvallen door onbevoegden en te voldoen aan privacywetgeving. In reactie op de bedreigingen van de eenentwintigste eeuw biedt Utimaco’s complete reeks beveiligingsoplossingen 360 graden databeveiliging, in tegenstelling tot andere oplossingen die slechts deels aan de databeveiligingsbehoeften van bedrijven voldoen. Alleen de SafeGuard oplossingen beschermen en managen data tijdens opslag (data at rest), transmissie (data in motion) en verwerking (data in use). Utimaco biedt zijn klanten uitgebreide ondersteuning op locatie via een wereldwijd netwerk van gecertificeerde partners en dochterbedrijven in Europa, de VS en Azië. Het hoofdkantoor van Utimaco Safeware AG bevindt zich in Oberursel, Duitsland, en staat genoteerd aan de Frankfurt Stock Exchange (ISIN DE0007572406). Bezoek voor meer informatie www.utimaco.com.

Contactpersoon B-able:

Dhr. Y. Bobbert
Ruige Velddreef 133
3831 PG Leusden
T: +31 (0) 33 494 3866
I: www.b-able.nl
E: info@b-able.nl

Contactpersoon Utimaco Safeware:

Gauthier Van Daele
Managing Director Benelux
Tel:+31 162 480 240
Hoevestein 11B,
4903SE Oosterhout NB
The Netherlands

Verstreken tijd: 18 jaar en 39 dagen
b-able contact  

+31 (0)33-494 3866
info@b-able.nl
www.b-able.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl