www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 16 dagen geleden)
Bedrijf:

Carmat kiest voor Centric TradeWorld

Gouda, 15 juli 2008 - Carmat heeft onlangs gekozen voor Centric TradeWorld op basis van Microsoft Dynamics AX. Centric TradeWorld is een geïntegreerde oplossing, die ondersteuning biedt aan alle bedrijfsprocessen binnen de groothandel. Centric is inmiddels met het implementatietraject gestart. Naar verwachting zal Carmat eind 2008 live gaan.

Carmat werkt al vijftien jaar naar tevredenheid met de ERP-oplossing Triathlon van Centric. In 2007 is een selectietraject gestart ter vervanging van Triathlon. Hierbij is gekozen voor Centric TradeWorld op basis van Microsoft Dynamics AX. Carmat heeft vanwege de positieve ervaringen uit het verleden gekozen voor Centric als implementatiepartner.

De flexibiliteit van Centric TradeWorld en Microsoft Dynamics AX en de uitgebreide mogelijkheden voor integratie van de bedrijfsprocessen hebben een belangrijke rol gespeeld in het keuzetraject. Hierdoor krijgt Carmat meer ruimte voor groei met hetzelfde aantal medewerkers en is het mogelijk om klanten sneller en beter te helpen. Met Centric TradeWorld op basis van Microsoft Dynamics AX verwacht Carmat de automatisering van de bedrijfsprocessen te optimaliseren.

Over Carmat
Carmat B.V. is sinds 1961 actief in de toelevering van materialen aan de industrie. Carmat richt zich vooral op de (metaal)industrie en de carrosserie- en busbouw. Door snelle levering, het brede assortiment, het meedenken met de klanten en een hoge servicestandaard heeft zij in deze sectoren een vooraanstaande positie opgebouwd. In Nederland heeft Carmat de exclusieve vertegenwoordiging van meerdere wereldwijde gerenommeerde fabrikanten.

Over Centric IT Solutions
Het cluster Supply Chain Solutions is onderdeel van Centric IT Solutions. Dit cluster voorziet retailers, logistieke dienstverleners, productiebedrijven en technische groothandels van moderne ICT-oplossingen. Centric ERP Solutions richt zich primair op de (technische) groothandel. Zie voor meer informatie www.centrictradeworld.com.

Voor meer informatie:
Centric IT Solutions
Mary-Ann van den Haak
Marketing & Communicatie
Telefoon: +31 6 51 12 33 92

Achtergrondinformatie Centric
Centric biedt gespecialiseerde totaaloplossingen op het gebied van consultancy, IT solutions, software engineering, e-business, systems integration, managed ICT services en training. Centric is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, retail, woningcorporaties, groothandel en zorg. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, realiseert Centric grootschalige projecten en kan de organisatie continuïteit garanderen. Centric biedt innovatieve oplossingen en diensten van hoge kwaliteit, mede door hechte samenwerking met diverse gerenommeerde partners. Centric wist zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland. Het bedrijf staat voor nuchterheid, commitment en kwaliteit en heeft vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Noorwegen en Zwitserland.

De ICT-organisatie Centric is onderdeel van Centric B.V., waar ruim 9.300 medewerkers werkzaam zijn. Centric B.V. levert automatiseringsdiensten, financiële diensten (Finace) en advies- en ingenieursdiensten (Oranjewoud).

Centric B.V. heeft in de eerste helft van 2007 een omzet geboekt van 374,8 miljoen euro, de winst over deze periode bedroeg 18,6 miljoen euro. Meer informatie vindt u op www.centric.nl.

Verstreken tijd: 18 jaar en 16 dagen
Centric contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR