ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 33 dagen geleden)

Miljoenenidee op internet steunt het goede doel

DeMiljoen.nl; een nieuwe, unieke website

UTRECHT, 20080711 -- Er is een nieuwe website www.demiljoen.nl, die één pagina verdeelt in één miljoen pixels. Elke pixel kost één euro en kan worden gekocht als advertentieruimte of voor het plaatsen van een link of persoonlijke boodschap. Het kan dus door zowel bedrijven als particulieren gebruikt worden. Adverteerders steunen daarmee ook nog eens een goed doel. Van elke euro wordt daar 50 cent voor overgemaakt. Hiervoor is er een samenwerkingsverband met Nederland doet mee aangegaan. Verwacht wordt dat de site in die jaren door miljoenen mensen bezocht zal worden. Zo wordt DeMiljoen.nl een stukje Nederlandse internetgeschiedenis!

Eenzelfde concept is al eens gebruikt in Amerika ( www.milliondollarhomepage.com ) en is daar een groot succes gebleken. Als u de site bekijkt wordt duidelijk hoe een gevulde pixel pagina er uit kan zien. In Nederland en voor Nederland is de site opgericht door twee ambitieuze jonge broers van 21 en 14 jaar oud, Rodney en Jason, die niet alleen hun dromen hebben, maar die ook uitvoeren.

De Nederlandse site is iets anders opgebouwd, omdat er meer advertentiemogelijkheden zullen zijn. Bij het stilstaan op een pixel wordt de advertentie uitvergroot met ruimte voor een grotere afbeelding en tekst. Dus geschikt om te adverteren voor een bedrijf, maar ook om een persoonlijke boodschap op bijzondere wijze te laten zien. Denk bijvoorbeeld aan het ten huwelijk vragen van je partner of een felicitatie in pixel formaat.

De site wordt op vrijdag 1 augustus 2008 gelanceerd. Maar er kunnen nu al pixels worden gereserveerd.

Noot voor redacties:

DeMiljoen.nl
Contactpersoon: Rodney Alexander Koolman
Telefoonnummer: 06-29309890
E-mailadres: info@demiljoen.nl
Website: www.demiljoen.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 33 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu