www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 9 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Carbonite sluit overeenkomst met Packard Bell

Carbonite online back-up standaard op alle nieuwe Packard Bell computers in Europa

Venlo, 8 juli 2008 – Carbonite, aanbieder van hoogwaardige online back-up, is de eerste onafhankelijke online back-upspecialist die een overeenkomst aangaat met een grote leverancier van computerhardware. Iedereen die nu een Packard Bell desktop of notebook in Europa koopt, kan vier maanden gratis gebruik maken van de bekroonde Carbonite online back-up service.

De samenwerking tussen Carbonite en Packard Bell is een mijlpaal in de online back-up industrie. Het is voor het eerst dat online back-up services voorgeïnstalleerd worden geleverd op nieuwe computers.

Philippe Guyon, Partnership & Marketing European Director bij Packard Bell: “Als bedrijf met oog voor ontwerp, gebruiksgemak en performance, onderkennen we natuurlijk de wens van onze klanten om eenvoudig hun persoonlijke bestanden op hun desktop of notebook te kunnen beschermen. Packard Bell is er trots op samen te werken met Carbonite. Zij bieden de beste oplossing voor pc back-up.”

Joost van Leur, Managing Director van Globell dat in Nederland verantwoordelijk is voor Carbonite: “We zijn erg blij dat Packard Bell onze online pc back-up bundelt. Nieuwe Packard Bell klanten kunnen nu direct het gebruikersgemak van Carbonite ervaren.”

Na afloop van het gratis vier maanden abonnement kan dit worden verlengd voor €49,95 per jaar en voor €89,95 per twee jaar. Voor niet Packard Bell klanten is de oplossing te downloaden van de website www.carbonite-backup.nl. Op deze site is ook een gratis testversie beschikbaar.



Over Carbonite
Sinds mei 2006 biedt Carbonite wereldwijd kwalitatief hoogstaande online back-up services aan. Carbonite’s online back-up mogelijkheden zijn in november 2007 door het onafhankelijke BackupReview.info gekozen tot beste online back-up oplossing. Carbonite’s service kenmerkt zich door onbeperkte opslagruimte, continue back-up en eersteklas gebruiksgemak. Carbonite heeft klanten in meer dan honderd landen en is verantwoordelijk voor de back-up van meer dan 3 miljard bestanden. Per dag maken ongeveer duizend nieuwe klanten gebruik van de diensten van Carbonite.
Voor meer informatie: www.carbonite-backup.nl

Over Packard Bell
Packard Bell biedt een breed assortiment van Digitale Home Entertainment producten waaronder desktops, notebooks en opslagproducten.

Packard Bells strategie is om naast krachtige thuiscomputers een compleet assortiment Digitale Home Entertainment producten aan te bieden. De integratie van deze producten met de reeds sterke positie op de consumenten desktop- en notebookmarkt, zorgen voor uitgebreide productlijnen, nieuwste technieken en opvallend design om tegemoet te komen aan de eisen van eindgebruiker. Dankzij deze strategie heeft Packard Bell een zeer sterke positie in de consumenten desktop- en notebookmarkt.

Packard Bell werd in 1986 opgericht en is één van Europa’s vooraanstaande leveranciers van thuiscomputers. Het Europese hoofdkantoor bevindt zich in Nijmegen, Nederland. Packard Bell-producten worden bij alle grote retailketens verkocht. Meer informatie over Packard Bell vindt u op: www.packardbell.nl.

Meer informatie:
Marcommit PR
Roy Roelofs
Tel. 035-5822730 / 06-11397655
E-mail: carbonite@marcommit.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 9 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Carbonite contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl