www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 27 dagen geleden)

fring™ lanceert API

fring™ verrijkt mobiele-internetmogelijkheden, webontwikkelaars kunnen hun applicaties uitbreiden naar de mobiele fring community en profiteren van fring’s netwerk & API

Bunnik, 23 juni 2008 – fring™ lanceert de fringAPI™. fringers zullen hierdoor nog meer kunnen profiteren van de mobiele-internetmogelijkheden dankzij potentiële nieuwe applicaties, zoals games, tools, diensten en communities. Dit resulteert in een nog completer mobiele-internetervaring. Met deze Application Programming Interface (API) kunnen webontwikkelaars eenvoudig applicaties ontwikkelen voor mobiel internet.

Applicatieontwikkelaars kunnen met de fringAPI eenvoudig nieuwe mobiele applicaties en mobiele versies van webgebaseerde applicaties ontwikkelen voor de fring community. Het enige wat ze hiervoor nodig hebben, is kennis van XML en JavaScript. Met deze nieuwe API hebben ze toegang tot de fring client GUI met webbrowserextensies en basisfuncties voor mobiele telefoons. Alle nieuwe applicaties die hieruit voortkomen, zullen nauw verbonden zijn met fring’s ingebouwde aanwezigheidsindicatoren inclusief real-time melding van aanwezigheid (online, weg, offline of in gesprek). Dankzij deze combinatie van nieuwe applicaties met de veel geprezen fring VoIP-talk, groepschat, online aanwezigheid, file transfer, 3G-WiFi auto-roaming et cetera profiteren fringers van een nog completer internetervaring op hun mobiel.

“De fring community is sterk gegroeid doordat we de voordelen van internetcommunicatie vrij beschikbaar stellen. Dit alles binnen een uitdagende mobiele omgeving. Met de fringAPI delen we de mogelijkheden van mobiel internet met getalenteerde applicatieontwikkelaars in de gehele wereld. Ze kunnen nu zelf mobiele-internetfunctionaliteit ontwikkelen, waaraan onze gebruikers veel plezier beleven”, zegt Alex Nerst, medeoprichter en CTO van fring. “We zijn erg benieuwd naar de nieuwe applicaties en heten ontwikkelaars van harte welkom. Samen kunnen we het beste en breedste aanbod van mobiele fring-internetapplicaties ontwikkelen.”

Elke fringAdd-on™-applicatie is automatisch geïntegreerd in de fring-interface – volledig kosteloos en met strenge privacycontrole. Deze applicatie wordt wereldwijd toegankelijk voor fringers op honderden toestellen, platforms, bij serviceproviders en binnen communities. De fringAPI is momenteel verkrijgbaar voor fring clients voor Nokia S60 v9.2 en binnenkort ook voor andere apparaten en platforms. Applicatieontwikkelaars en andere geïnteresseerden vinden meer informatie en documentatie over applicatieontwikkeling in de Developer Zone op developers.fring.com.



Opmerkingen voor de pers
  • fring, fringers, ‘fring a friend’ en het fring-logo zijn handelsmerken van fringland Ltd.
  • Andere handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren.
  • fring is onafhankelijk van en niet gelieerd aan de eigenaren van deze handelsmerken.
  • Het ‘Symbian’-handelsmerk is eigendom van Symbian Software Ltd.
  • Dit product maakt gebruik van Skype™, maar is niet gelieerd aan en gecertificeerd door Skype.
  • Dit product is niet erkend of gecertificeerd door Apple, Inc. of iPhone.
  • iPhone™ en Apple™ zijn merken en eigendom van Apple, Inc.
Over fring
fring™ is een mobiele VoIP-dienst (Voice over Internet Protocol). Met fring kunnen fringers gratis bellen en chatten over mobiele data- en WiFi-netwerken. fring is geoptimaliseerd voor 3G-netwerken, EDGE, GPRS en WiFi. fringers betalen geen abonnementskosten en geen bel- en chatkosten; ze betalen alleen de kosten van de databundel aan hun mobiele aanbieder. De fring-applicatie is platformonafhankelijk, er is geen extra hardware voor nodig en het is niet afhankelijk van WiFi-bereik. fring werkt probleemloos samen met diensten als MSN Messenger, Skype, Google Talk, ICQ en Twitter, en met honderden SIP-aanbieders. Dit biedt fringers de mogelijkheid om voor elk contact (bellen en chatten) het optimale netwerk te kiezen. Kijk voor meer informatie op www.fring.com.

Voor het downloaden van persinformatie, screenshots, logo’s en overige graphics gaat u naar www.fring.com/newsroom.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Stella Jansen / Jasper Koek
Tel.: +31 (0)30 65 65 070
M.: + 31 (0)6 1850 1751
E-mail: fring@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 27 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl