ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 27 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

TANDBERG verhoogt bridgeperformance videoconferencing met nieuwe blade

Nieuwe bridge blade ondersteunt grootste aantal gelijktijdige videogesprekken op één platform

Amsterdam, 12 juni 2008 – TANDBERG, leverancier en producent van telepresence, high-definition videoconferencing en mobiele video-oplossingen, introduceert een nieuwe bridge blade voor hogere prestaties van haar MSE 8000 serie. De nieuwe blade zorgt ervoor dat één platform tot 180 gelijktijdige high-definition videogesprekken kan ondersteunen. Vooral service providers die videoconferencing als dienst willen aanbieden en grote organisaties met een groeiende vraag naar capaciteit voor videoconferenties ondervinden hier voordeel van. De nieuwe bridge blade biedt de hoogste beschikbare prestaties in de markt.

“De vraag naar visuele communicatie stijgt”, aldus Fredrik Halvorsen, CEO bij TANDBERG. “Om aan deze groeiende communicatiebehoefte te voldoen is een goede infrastructuur noodzakelijk. Deze nieuwe blade kan het hoogste aantal tegelijkertijd geplaatste HD-videogesprekken ondersteunen en zorgt ervoor dat organisaties ook in de toekomst kunnen voldoen aan de toenemende vraag van werknemers naar visuele communicatie.”

Ira Weinstein, senior analist bij Wainhouse Research: “De HD-kwaliteit van video zorgt ervoor dat de vraag naar videoconferencing toeneemt. Organisaties worden hierdoor steeds meer afhankelijk van visuele communicatie. De nieuwe bridge blade voor de MSE 8000 serie van TANDBERG maakt het organisaties en service-providers mogelijk om grote hoeveelheden videogesprekken te hosten op een bewezen platform. Dit kan zowel met high-definition als standard-definition systemen voor videoconferencing.”

De TANDBERG Codian MSE 8000 serie met de MSE 8510 Media2 blade wordt gedemonstreerd op de stand van TANDBERG tijdens InfoComm van 18 tot 20 juni in Las Vegas. Voor meer informatie over de Codian MSE 8000 serie, zie www.tandberg.com/products/tandberg_codian_mse_8000.jsp.



Over TANDBERG
TANDBERG is de grootste leverancier en producent van telepresence, high-definition videoconferencing en mobile video-oplossingen. Het bedrijf heeft twee hoofdkantoren, in New York en Noorwegen. Het bedrijf ontwerpt en ontwikkelt systemen en software die video, audio en data integreren. Daarnaast biedt het bedrijf sales, support en value-added services in meer dan 90 landen wereldwijd. TANDBERG is beursgenoteerd aan de Oslo Stock Exchange (TAA.OL). Voor meer informatie: www.tandberg.nl.

TANDBERG is a trademark or registered trademark in the U.S. and other countries. All other product and company names herein may be trademarks of their respective owners

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Voice-pr
Charlene Cloo
Tel. 035-5435494 / 06-2157461
E-mail: tandberg@voice-pr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 27 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
TANDBERG contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl