ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 36 dagen geleden)
Bedrijf:

The Brandfuel Academy organiseert BrandFuel24: eerste bewegende marketingcongres

NS Hispeed brengt branding-experts in beweging



Amsterdam, 5 juni 2008 – The Brandfuel Academy organiseert BrandFuel24. BrandFuel24 is het eerste bewegende 24-uurs marketingcongres ter wereld. Het kent naast een keur aan internationale marketingtopsprekers ook veel interactieve elementen. Vandaag om 12.00 uur vertrok een exclusieve NS Hispeed-trein, de BrandFuel Express, met onbekende bestemming. Dit is de officiële start van de jaarlijks terugkerende ‘inspiratietour’: een letterlijk reizend congres.

Deelnemers uit de marketing- en merkenbranche zullen 24 uur lang op een unieke wijze bijtanken op het dynamische terrein van ‘branding’. BrandFuel24 biedt inspirerende sprekers, zoals Lars Wallentin (Nestlé), Bianca Cawthorne (Diageo), Dan Herman (DanHerman.com), David Taylor (Brandgym), Dae Ryun Chang (Yonsei University, Korea), Giles Horton en Adrian Martorana (Fortis), Jacques Kuyf (FD Mediagroep) en Carl Rohde (Signs in Time).

Leo van Sister, oprichter van The Brandfuel Academy en een van de initiatiefnemers van BrandFuel24: “Merkenbouwers zijn op zoek naar zo praktisch mogelijke inzichten en handvatten om hun marketingoperaties succesvoller te maken. Ze hebben weinig tijd, maar willen altijd investeren in kennis. BrandFuel24 geeft de deelnemers een belangrijke impuls voor meer strategisch merkmanagement.”

“Een merk moet mensen in beweging brengen. Zeker als je nieuwe doelgroepen wilt aanspreken”, zegt Jan-Willem Siebers, commercieel directeur NS Hispeed. “Door te verrassen en te inspireren in alle aspecten van onze dienstverlening, geven wij een nieuwe betekenis aan ons merk. Een bewegend congres dat verrast door vorm en inspireert door inhoud, sluit daarom perfect aan bij het merk NS Hispeed. We zijn trots dat we met onze trein een wezenlijke bijdrage leveren aan dit vernieuwende concept.”

BrandFuel24 is een nieuw initiatief van de oprichters van The Brandfuel Academy: Leo van Sister, Peter Sieben, Mike Dijkstra Taurel en Goos Eilander. Zij hebben zich tot doel gesteld om de markt voor marketingcongressen en -opleidingen te innoveren en bieden sinds kort vernieuwende concepten aan. Het congres is mede mogelijk gemaakt door founding partners Heineken, NS Hispeed, Trendbox, Heinz en Achmea.


Noot voor de redactie (niet voor publicatie):

Voor meer informatie:
The BrandFuel Academy BV
Leo van Sister, managing partner
Arenaboulevard 83-95
1101 DM Amsterdam
Mobiel: 06-55121575
E-mail: leovansister@brandfuel.nl


Verstreken tijd: 18 jaar en 36 dagen
The BrandFuel .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl