Hoofddorp, 2 juni 2008 /EZPress/ - OKI Printing Solutions brengt een nieuwe snelle kleurenprinter op de markt. Zo is vandaag bekend gemaakt. Het gaat om de OKI C710, die hoge snelheden en een superieure kwaliteit biedt. De nieuwe printer is zeer flexibel en daardoor zeer geschikt voor grote werkgroepen. De bediening van de C710 is heel eenvoudig en vindt altijd vanaf de bovenzijde plaats. Dit geldt ook voor het wisselen van de toner waardoor een hele kleine ruimte al voldoende is om de C710 een plaats op de afdeling te geven.
De C710 is een sterke uitbreiding van de bestaande A4 reeks kleurenprinters van OKI en combineert een hoge verwerkings- en printsnelheid met exceptionele kwaliteit voor uitstekende resultaten.
De C710 kan een grote verscheidenheid aan papiersoorten, -formaten en –gewichten aan hetgeen de flexibiliteit aanzienlijk vergroot. Gebruikers kunnen alles printen, van visitekaartjes en CD-labels tot A4 banners van 1.2 meter lengte, zowel in kleur als in monochroom.
De nieuwe kleurenprinter gebruikt OKI Printing Solutions prijswinnende single-pass digitale LED-technologie die ervoor zorgt dat alle kleuren in één keer op het papier worden afgedrukt door vier achtereen geplaatste afdrukeenheden. Dit maakt snel en betrouwbaar printen mogelijk. De hoge capaciteit inktpatronen en de optionele papierlade van 530 vellen - die de totale papiercapaciteit op 1690 vellen brengt - hebben minder aandacht nodig (minder vaak bijvullen) en vergroten daarmee de productiviteit op kantoor.
Anouk Groenenberg, Marketing Manager van OKI Benelux zegt: “De C710 is ideaal voor drukke kantooromgevingen waar printers nodig zijn die hoge prestaties leveren. De grote output, de betrouwbaarheid en het geringe onderhoud, maken de C710 een attractieve optie voor werkgroepen vanaf tien gebruikers.”
De C710 heeft veiligheidsvoorzieningen die gebruikers in staat stellen om veilig met vertrouwelijke documenten om te kunnen gaan en de printkosten optimaal te beheersen. Voor additioneel financieel beheer beschikt de printer over een Print Control utility. Met de Secure Erase utility en de Secure Print utility kunnen vertrouwelijke documenten worden beschermd en kan ongeautoriseerd gebruik worden voorkomen.
De gebruikersvriendelijke C710 beschikt over een intuïtief bedieningspaneel en heeft een eenvoudig ontwerp. De inktpatronen kunnen simpel worden vervangen, waardoor er een grote productiviteit wordt bereikt in veeleisende zakelijke omgevingen.
Eigenschappen en prestaties van de C710:
- Simpel, solide en slim compact ontwerp;
- Hoge prestaties: A4 printsnelheid 30 pagina’s/minuut kleur, en 32 pagina’s per minuut mono;
- Groot toepassingsgebied voor creatief zakelijk gebruik – van een visitekaartje tot 1.2 meter lange A4 banners;
- Standaard duplex (optioneel op de C710n) voor dubbelzijdig printen;
- Weinig bijvullen: 10K inktpatronen en extra papierlade voor een totale capaciteit van 1690 vellen;
- Print Control, Secure Erase en Secure Print software is standaard voor betere documentbeveiliging en –beheer;
- Gebruikersvriendelijk, intuïtief bedieningspaneel.
De C710 heeft een adviesverkoopprijs van €1099 exclusief BTW en is vanaf eind juni verkrijgbaar via de OKI geautoriseerde dealers. Voor meer informatie over OKI Printing Solutions producten:
www.oki.nl - Einde bericht -
Persinformatie:
Cees Steijger/Kitty Dammers
Steijger.communications BV
Tel: 036 5235330
E-mail :
cees@steijger.com kitty.dammers@steijger.com Noot voor redacties:
Over OKI Printing Solutions
OKI Printing Solutions is een toonaangevende specialist in kwalitatief hoogstaande afdrukoplossingen, in kleur, mono en matrix. De onderneming opereert wereldwijd en heeft verkoop- en marketingvestigingen in 120 landen. OKI heeft een sterke positie in de Europese markt, die goed is voor bijna vijftig procent van de omzet.
OKI Printing Solutions is een merknaam van OKI Data Corporation, een volle dochter van OKI Electric Industry Co. Ltd.: een in 1881 in Tokio opgerichte vooraanstaande speler op het gebied van informatie- en communicatietechnologie. In het boekjaar 2007 realiseerde OKI Electric met 22.640 mensen wereldwijd een omzet van 719.7 miljard yen. Het hoofdkantoor van het concern is gevestigd in Japan.