Wateringen, 23 mei 2008
ADLINK zal binnenkort de DPAC-3000 lanceren, ofwel de
Distributed Programmable Automation Controller met onder meer de volgende kenmerken: compact, embedded, hoge tolerantie voor trillingen, schokbestendig en programmeerbare Smart UI aan de voorzijde van het systeem. De unit is voorzien van een HSL (High Speed Link) bus, een Motionnet bus voor ADLINK MNET servo kits en twee seriele poorten voor het aansluiten van RS-232/422/485 apparatuur.
Deze geïntegreerde en gedistribueerde oplossing is speciaal ontworpen voor Machine - en Factory Automation toepassingen.
De DPAC realiseert “pick and place” met HSL I/O-modules en motion modules met soft-PLC programmatuur (IEC 61131-3). Zonder een LCD scherm kan de DPAC functioneren als stand-alone controller. De programmeerbare Smart UI kan ingezet worden als eenvoudige gebruikersinterface tussen de controller en de gebruikers.
JMS Industrial Automation assembleert, levert en onderhoudt industriële configuraties en is onder meer exclusief distributeur voor de ADLINK producten in de Benelux. Met meer dan 25 jaar ervaring en gedegen marktkennis heeft JMS Industrial zich ruimschoots bewezen als betrouwbare partner in industriële automatiseringsoplossingen. Meer informatie: 0174-291000 of www.jmsindustrial.nl
- EINDE BERICHT-
Noot voor de redactie: Meer info of fotomateriaal? Erik Cochlovius, 0174-291000 of e.cochlovius@jms.nl