www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 5 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Computer Profile introduceert Salesforce.com connector

Best of breed informatie door integratie

Breda, 21 mei 2008 – Computer Profile, de informatie leverancier voor de ICT-branche, introduceert een connector voor gebruikers van Salesforce.com en de Computer Profile database. Deze connector biedt de mogelijkheid actuele informatie uit de Computer Profile database te importeren en te actualiseren binnen de Salesforce.com applicatie.

Gebruikers hebben zo vanuit Salesforce.com direct toegang tot de database van Computer Profile met daarin ICT-gerelateerde informatie over de top 25.000 bedrijven in de Benelux.

De integratie tussen de twee systemen biedt de volgende voordelen:

  • Gegevens uit de Computer Profile database, zoals NAW-gegevens en contactpersonen, kunnen automatisch integreren in Salesforce.com.
  • Bestaande gegevens kunnen worden verrijkt met bijvoorbeeld KvK en BTW nummers, branchecodes en het aantal werknemers.
  • Gebruikers ontvangen een automatische melding als nieuwe informatie beschikbaar is, deze informatie kan met één klik geactualiseerd worden.
  • Er bestaat een directe hyperlink in Salesforce.com naar het company profile met content uit de Computer Profile database.
Alle data wordt gematched en ontdubbeld alvorens deze wordt geüpload in Salesforce.com, hierbij blijven de meest actuele datavelden behouden. Zo blijft het CRM-systeem altijd up-to-date.

Een demo met de mogelijkheden is beschikbaar op: www.computerprofile.com/demos/demo_cp/cp_salesf_demo_vox.htm



Over Computer Profile Benelux
Computer Profile is een zelfstandige adressen/informatie leverancier voor de ICT-industrie met vestigingen in Brussel en Breda. Computer Profile beschikt over de Top 25.000 database met 125.000 contactpersonen van het Benelux bedrijfsleven en overheid. Naast adressen en contactpersonen brengt Computer Profile de huidige en toekomstige ICT-infrastructuren in kaart. Als initiatiefnemer van de European Market Intelligence Group (EMIG) biedt Computer Profile dezelfde informatie van andere Europese landen. Daarnaast hebben alle aangesloten organisaties binnen deze groep de beschikking over eigen callcenters met native speakers voor leadgeneratie campagnes. Meer informatie is te vinden op www.computerprofile.com of www.emi-group.com.

Meer informatie:
Marcommit PR
Femke Jansen
Tel. 035-5822730
E-mail: computerprofile@marcommit.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 5 dagen
Computer Profi.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu