ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 65 dagen geleden)
Bedrijf:

IT Job Board lanceert uniek matching-systeem

Vernieuwde site www.itjobboard.nl met extra mogelijkheden

Amsterdam, 15 mei 2008 – IT Job Board, dé IT-wervingsite in Nederland en België, lanceert een nieuwe Nederlandstalige website met als belangrijkste feature een uniek matching-systeem.

Het matching-systeem vindt vacatures voor kandidaten aan de hand van banen waarop ze reeds gereageerd hebben. De ‘best match’-functie analyseert de belangrijkste elementen van een vacature en stuurt de kandidaat zo alleen banen die echt bij hem of haar passen. Met het matching-systeem kunnen kandidaten snel en eenvoudig relevante vacatures bekijken. Dit levert ze aanzienlijke tijdwinst op doordat ze nu niet meer alle vacatures hoeven door te spitten.

Momenteel heeft IT Job Board ruim 4.000 vacatures online staan. Hiermee is de wervingsite een van de grootste in Nederland en België als het gaat om de werving van IT-personeel. Onder andere Getronics Pink Roccade, Achmea, IBM en ING zijn klant van de wervingsite.
Met de vernieuwde website kan IT Job Board zijn vooraanstaande positie verder uitbreiden.

“Om onze kandidaten en opdrachtgevers optimaal van dienst te zijn, hebben we ons bestaande matching-systeem verder uitgebreid. Kandidaten vinden nu nog sneller een geschikte functie in een door hen aangegeven regio. Ons matching-systeem denkt me ze mee. We zijn ervan overtuigd dat dit systeem de toekomst voor banensites is”, zegt Alex Farell, directeur van IT Job Board. “Naast deze vernieuwde matching-module heeft IT Job Board een moderner uiterlijk gekregen en veel snellere navigatiefuncties.”

Over IT Job Board
IT Job Board is sinds april 2005 actief en maakt deel uit van het Job Board Enterprises-netwerk. Achterliggende gedachte is dat het internet het belangrijkste kanaal is voor werving in de IT-sector. Momenteel is IT Job Board een van de meest gebruikte wervingsites voor IT-personeel in Nederland en Europa. Online technologie maakt het mogelijk om gericht kandidaten te selecteren uit de database van 53.000 IT-professionals. Bedrijven kunnen zoeken op vaardigheden, regio of ervaring. Daarnaast biedt IT Job Board werkgevers diensten als vacatureplaatsing, een speciale werkgeverssectie, e-mailcampagnes en advies op het gebied van advertentieteksten. Klanten van IT Job Board in Nederland zijn onder andere LogicaCMG, Atos Origin, Orange, Compuware, CSC, Dell, Getronics Pink Roccade, Meeus, DHL en Tridion. Voor meer informatie: www.itjobboard.nl.

Voor meer informatie:
Progress Communications
Charissa van Maurik
Telefoon: 020 363 11 52
E-mail: charissa@progresscommunications.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 65 dagen
Dice contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu