ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 5 dagen geleden)
Bedrijf:

LearningGuide op IBM IOD EMEA 2008 conferentie in Den Haag

'S-HERTOGENBOSCH, 20080513 -- Onder het motto `Act. Right. Now.' maakt LearningGuide Solutions B.V. van 3 tot 6 juni tijdens de IBM IOD EMEA 2008 conferentie in Den Haag duidelijk hoe bedrijven en organisaties hun medewerkers beter en sneller leren omgaan met veranderingen. Een snelle acceptatie van nieuwe applicaties en procedures, stroomlijning van werkprocessen en distributie van veelsoortige informatie vragen om effectieve ondersteuning waar het nodig is: op de werkplek. De keuze voor meer efficiency nú betekent dan minder zorgen voor later en sneller rendement op investeringen in systemen en toepassingen.

Van 3 tot 6 juni is dat het belangrijkste thema van de IBM IOD EMEA 2008 conferentie in het Haagse World Forum Convention Centre. Alle aandacht tijdens het congres richt zich op nieuwe uitdagingen, kansen en bedreigingen, nieuwe markten en de noodzaak daarvoor steeds de juiste informatie beschikbaar te hebben om ook zorgvuldig strategische beslissingen te kunnen nemen.

LearningGuides spelen een unieke rol om medewerkers en gebruikers van informatie management systemen, zoals onder meer FileNet, zonder uitgebreide training toch optimaal en snel met alle aspecten ervan vertrouwd te maken. De productiviteit van medewerkers neemt zienderogen toe, de efficiency wordt verbeterd en de kosten voor opleiding en helpdeskondersteuning gaan drastisch omlaag.

Er is natuurlijk ook een LearningGuide voor tal van andere toepassingen voor verbetering van efficiency en productiviteit, waaronder Microsoft Office, invoering van nieuwe procedures, ERP, CRM en Document Management toepassingen. Tijdens de conferentie krijgt de bezoeker van de LearningGuide Solutions kiosk (nummer 29) in de SOLUTION AREA ook daarvan een overtuigend bewijs.

Over LearningGuide Solutions
LearningGuide Solutions is leverancier van LearningGuide en LearningGuide Manager. LearningGuide is een innovatief Electronic Performance Support System (EPSS) dat eindgebruikers op eenvoudige wijze op de werkplek ondersteunt bij het toepassen van werkprocessen, desktop- en bedrijfsapplicaties. LearningGuide Solutions ontwikkelt standaard en maatwerk leercontent en levert verschillende en aanvullende diensten op het gebied van performance support. Het bedrijf heeft vestigingen in Nederland, Groot-Brittannië en de Verenigde Staten en een internationaal partner netwerk.

Noot voor redacties:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mariëlle Buijink, projectmanager Marketing communicatie: m.buijink@learningguide.nl of via 073-692 1631.

Verstreken tijd: 18 jaar en 5 dagen
Ontuitive Bene.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR